BALSAM MORINGA DHE FARA LINI 150 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM MORINGA DHE FARA LINI 150 ML

BALSAM MORINGA DHE FARA LINI 150 ML

L1,200.00

BALSAM MORINGA DHE FARA LINI

BALSAM PA SHPELARJE MORINGA&LINO LEAVE IN

Balsam me Moringa and Lino

Balsam pa shpelarje-Leave in

Një ristrukturim trajtimi për të zbutur flokët e egër dhe për ta bërë atë të shkëlqejë.

Vaji i Linit eshte super i pasur ne acide yndyrore, qe zevendesojne edhe vajin e peshkut, permban edhe vitamina si F dhe E qe ndihmojne lekuren per ta ushqyer ate, ndihmon ne mos renien e flokut dhe daljen e flokeve te rinj.

Ndihmon flokun tuaj duke e lene atë të butë, të rregullt dhe me një aromë të mrekullueshme, nuk do të ndaloni të nuhaturit flokët!

100% ORGANIKE

Category:

Share this product

BALSAM PA SHPELARJE MORINGA&LINO LEAVE IN

Balsam me Moringa and Lino me bazen e vajit te linit pa shpelarje, një ristrukturim trajtimi për të zbutur flokët e egër dhe për ta bërë atë të shkëlqejë. Vaji i Linit eshte super i pasur ne acide yndyrore, qe zevendesojne edhe vajin e peshkut, permban edhe vitamina si F dhe E qe ndihmojne lekuren per ta ushqyer ate, ndihmon ne mos renien e flokut dhe daljen e flokeve te rinj. Ndihmon flokun tuaj duke e lene atë të butë, të rregullt dhe me një aromë të mrekullueshme, nuk do të ndaloni të nuhaturit flokët! Si të përdorni: Vendoseni ne flokët e lagur përgjatë gjithë gjatësisë së saj. Nuk ka nevojë për shpëlarje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM MORINGA DHE FARA LINI 150 ML”