SAPUN MESDHETAR ME ALOE VERA-100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN MESDHETAR ME ALOE VERA-100 GR

SAPUN MESDHETAR ME ALOE VERA-100 GR

L500.00

SAPUN MESDHETAR ME ALOE VERA

Me vajra esenciale të salvias, rozmarinës dhe mentes, të pasuruar me ekstrakt hithër dhe xhelit aloe vera.

Vetitë balsamike të vajrave thelbësore të kombinuara me fuqinë pastruese të mentes dhe veprimet zbutese dhe antiflamatore të Aloes e bëjnë këtë sapun ideal për lëkurat e papastërta/mikse ose të irrituara.

Category:

Share this product

SAPUN MESDHETAR ME ALOE VERA

Me vajra esenciale të salvias, rozmarinës dhe mentes, të pasuruar me ekstrakt hithër dhe xhelit aloe vera. Vetitë balsamike të vajrave thelbësore të kombinuara me fuqinë pastruese të mentes dhe veprimet zbutese dhe antiflamatore të Aloes e bëjnë këtë sapun ideal për lëkurat e papastërta/mikse ose të irrituara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN MESDHETAR ME ALOE VERA-100 GR”