KREM USHQYES PER FYTYREN – ARGAN DHE GJALPE SHEA 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM USHQYES PER FYTYREN – ARGAN DHE GJALPE SHEA 50 ML

KREM USHQYES PER FYTYREN – ARGAN DHE GJALPE SHEA 50 ML

L2,800.00

KREM USHQYES PER FYTYREN – ARGAN DHE GJALPE SHEA

Një krem ​​i pasur që ushqen dhe perkedhel lëkurën më të thatë dhe më kerkuese

Ajo mban freskinë dhe shkëlqimin e lëkurës së fytyrës dhe dekoletes dhe ndihmon kunder shenjave te plakjes

Tekstura e saj eshte kremoze  por e lehtë për tu  asimiluar dhe formula e saj  është e pasur me perberes ushqyes dhe rigjenerues per lekuren të tillë si vaj argan, vaj ullirit dhe gjalpë Shea.

Gjithashtu përmban antioksidantë natyrore aktive të vlefshme, tonifikues dhe elasticizues si ekstrakti kamomilit, witch hazel që e bëjnë atë veçanërisht të përshtatshme për lëkurë mature shumë të stresuar  ose që vuajnë nga rosacea dhe skuqjet

Vaj Argan: efekt mbushes, tonifikues dhe anti-plakje

Vaj ulliri ekstra të virgjër: ushqyes

Gjalpë Shea: rigjeneruese

Ekstrakti i kamomilit: qetësues

Vitamina E: mbushes, antiage

Category:

Share this product

Një krem ​​i pasur që ushqen dhe perkedhel lëkurën më të thatë dhe më kerkuese

Ajo mban freskinë dhe shkëlqimin e lëkurës së fytyrës dhe dekoletes dhe ndihmon kunder shenjave te plakjes

Tekstura e saj eshte kremoze  por e lehtë për tu  asimiluar dhe formula e saj  është e pasur me perberes ushqyes dhe rigjenerues per lekuren të tillë si vaj argan, vaj ullirit dhe gjalpë Shea. Gjithashtu përmban antioksidantë natyrore aktive të vlefshme, tonifikues dhe elasticizues si ekstrakti kamomilit, witch hazel që e bëjnë atë veçanërisht të përshtatshme për lëkurë mature shumë të stresuar  ose që vuajnë nga rosacea dhe skuqjet

Format: 50 ml

Vaj Argan: efekt mbushes, tonifikues dhe anti-plakje

Vaj ulliri ekstra të virgjër: ushqyes

Gjalpë Shea: rigjeneruese

Ekstrakti i kamomilit: qetësues

Vitamina E: mbushes, antiage

Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> https://desabukittinggi.id/</ a> https://cerdasfinansial.id/</ a> https://talentindonesia.id/</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a>

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM USHQYES PER FYTYREN – ARGAN DHE GJALPE SHEA 50 ML”