SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL

SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL

L1,200.00

PERBERESIT AKTIVE:

Farat e Linit

Proteinat vegjetale

Ekstrakte Moringes dhe lulediellit

Xhel Aloe Vera

Vaj esencial i portokallit të ëmbël

Out of stock

Share this product

Përgatitur me dorë dhe e bëre me përbërës të thjeshtë dhe te vertete, lë flokët e butë dhe të lehtë për tu krehur.

Ajo nuk përmban SLES, OMGJ, Parabens ose PEG por vetëm përbërës natyral dhe ekstrakte bimore  Formula është e pasur me produkte ushqyesve dhe përbërës funksionale si fara liri, proteina bimore, ekstrakte moringa dhe luledielli dhe është e aromatizuar me vajra esenciale të portokallit te ëmbël .Një recetë e përkryer për ata që kane flokët e hollë dhe të brishtë dhe edhe për ata që duan një shampo të butë për larjen e përditshme, e cila do të forcojë dhe të mbrojë flokët tuaj duke lënë një gjurmë të lehta në tokën tonë

PERBERESIT AKTIVE:

Farat e Linit

Proteinat vegjetale

Ekstrakte Moringes dhe lulediellit

Xhel Aloe Vera

Vaj esencial i portokallit të ëmbël

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL”