luledielli – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

luledielli

Showing the single result

SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL

L1,200.00

PERBERESIT AKTIVE:

Farat e Linit

Proteinat vegjetale

Ekstrakte Moringes dhe lulediellit

Xhel Aloe Vera

Vaj esencial i portokallit të ëmbël