fara lini – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

fara lini

Showing all 2 results

SHAMPO ME FARA LINI, SALVIA DHE LIMON 200 ML

L1,200.00
Shampo Salvia dhe Limoni – Per rritjen e flokut dhe rigjenerimin e flokut te ri
I pershtatshem per flokeun e yndryshem
Kjo shampoo eshte nje product artisanal dhe nuk permban SLES, OGM, PEG ose paraben
 Aksion ngushtesues dhe normalizues.
I formuluar me perberes natyral te marr nga luledielli dhe nga kokosi, ne kete menyre lejon qe floku te ushqehet dhe pjeset dyshe te mos keputen me dhe stimulon rritjen.
Principe aktive:fara lini, ekstrakt vegjetal te salvias, ekstrakt vegjetal te ortikas, vajra esenzial te limonit, proteina te grurit

SHAMPO ME FARA LINI, LULEDIELLI DHE PORTOKALLI TE EMBEL

L1,200.00

PERBERESIT AKTIVE:

Farat e Linit

Proteinat vegjetale

Ekstrakte Moringes dhe lulediellit

Xhel Aloe Vera

Vaj esencial i portokallit të ëmbël