KREM HIDRATUES PER FYTYREN – ALOE VERA E ARGAN 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM HIDRATUES PER FYTYREN – ALOE VERA E ARGAN 50 ML

KREM HIDRATUES PER FYTYREN – ALOE VERA E ARGAN 50 ML

L2,500.00

KREM HIDRATUES PER FYTYREN – ALOE VERA E ARGAN

Krem hidratues I shumepelqyer  është kthyer në një vështrim krejt të ri!

Krem I lehte dhe qe absorbohet lehtesisht me një veprim hidratues dhe ribalancues, ideale për lekurat mikes dhe te yndryshme. Ajo ka një cilësi të freskët dhe të lehtë si një sorbet, absorbohet shpejt dhe është ideale si një bazë për make up. Përmban përbërës të çmuar natyral, hidratues, qetësues dhe pastrues.

Formuluar me xhel aloe dhe vajin organik argan, hidraton thellësisht lëkurën duke e lënë atë të butë dhe te mendafshte!

E shkëlqyeshme për në periudhat më të nxehta dhe për ata që kanë lëkurë të ndjeshme dhe që i ndikohen nga  irritimet dhe papastërtitë.

Vaj Argan: efekt mbushes, tonifikues dhe anti-plakje

Vaj ulliri ekstra të virgjër: ushqyes

Aloe Vera: veprim qetësues dhe rregullues i sebumit

Category:

Share this product

Krem hidratues I shumepelqyer  është kthyer në një vështrim krejt të ri!

Krem I lehte dhe qe absorbohet lehtesisht me një veprim hidratues dhe ribalancues, ideale për lekurat mikes dhe te yndryshme. Ajo ka një cilësi të freskët dhe të lehtë si një sorbet, absorbohet shpejt dhe është ideale si një bazë për make up. Përmban përbërës të çmuar natyral, hidratues, qetësues dhe pastrues.

Formuluar me xhel aloe dhe vajin organik argan, hidraton thellësisht lëkurën duke e lënë atë të butë dhe te mendafshte!

E shkëlqyeshme për në periudhat më të nxehta dhe për ata që kanë lëkurë të ndjeshme dhe që i ndikohen nga  irritimet dhe papastërtitë.

Format: 50 ml

Vaj Argan: efekt mbushes, tonifikues dhe anti-plakje

Vaj ulliri ekstra të virgjër: ushqyes

Aloe Vera: veprim qetësues dhe rregullues i sebumit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM HIDRATUES PER FYTYREN – ALOE VERA E ARGAN 50 ML”