PASTRUES KREMOZ PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PASTRUES KREMOZ PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML

PASTRUES KREMOZ PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML

L1,600.00

PASTRUES KREMOZ PER LEKURE SENSITIVE SUKIN

E pershtatshme per lekurat e thata dhe sensitive

super i bute ne lekure dhe hidratues

Pastron papastertite duke ruajtur lekuren delikate

Permban kamomil, aloe vera, kastravec, vaj trendafili eger, jojoba, vit E dhe avokado

100% organik, prodhim Australian

Out of stock

Category:

Share this product

Pastruesi kremoz per lekure sensitive punon për të pastruar lëkurën duke hequr papastërtitë dhe vajrat e tepërta. Kastraveci, Kamomil dhe Aloe Vera qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën e thatë, ndërsa një përzierje e ëmbël e Vaj Trendafilit, Jojobes, Vajrat Avokado dhe Vitamina E ndihmojnë që të lënë lëkurën të ndjehet e pastër, e butë dhe e ushqyer. Ky është nje opsion i përsosur i pastrimit për llojet e lëkurës së thatë / të dehidratuar që kanë lëkurë të ndjeshme.

I pershtatshem per tipet e lekures normale ne te ndjeshme.

Përbërësit kryesorë

Kastravec, Aloe Vera, Vaj Trendafili, Vaj Jojoba dhe Vaj  Avokado

Perdorimi:

Masazh në lëkurë të lagur në një lëvizje të butë rrethore. Hiqeni me nje cope pambuku ose një leckë të ngrohtë. Përdoreni një herë ose dy herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES KREMOZ PER LEKURE SENSITIVE SUKIN 125 ML”