BALSAM HIDRATUES SUKIN 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM HIDRATUES SUKIN 500 ML

BALSAM HIDRATUES SUKIN 500 ML

L1,600.00

BALSAM HIDRATUES SUKIN

I pershtatshem per te gjitha tipet e flokut, vecanerisht te thate dhe te demtuar

Permban Aloe Vera, Gjalpe shea, Gjalpe Kakao, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Vaj trendafili, Vaj kokosi, Vit E, Vaj ulliri

Super hidratues dhe ushqyes

100% organik, prodhim Australian

Category:

Share this product

BALSAM HIDRATUES SUKIN
Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj, Balsami yne hidratues është i pasur me vajra hidratues të Gjalpit të Shea, Kokosit dhe Susamit për të ndihmuar në ushqimin, forcimin dhe riparimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar, natyrshëm!
Shtimi i Vajit të Ullirit dhe Vitaminës E shtojnë shkëlqim në flokët tuaj  dhe ndihmojnë në zvogëlimin e friz Flokët lihen  thellësisht të hidratuar, të butë dhe më të menaxhueshëm, ndërsa një aromë e Kokosit dhe Lime gjallëron shqisat! 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM HIDRATUES SUKIN 500 ML”