DEODORANT ORGANIK FRESH COTTON 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

DEODORANT ORGANIK FRESH COTTON 125 ML

DEODORANT ORGANIK FRESH COTTON 125 ML

L1,200.00

Kjo vere fillon me deodorant fantastike organike te Sukin. Deodorantet tane pa alumin ofrojne një mundësi natyrale për parandalimin e aromave te padëshiruara. Deodorantet nuk bllokojne gjendrat e djerses, por detosifikojne duke nxjerre jashte toksinat. Deodorantet tane jane pa alumin, sulfate, sls, parabene, silicone, alkol, kimikate etj Një përzierje e Aloe Vera, Burdock dhe Ekstrakteve të Hithrës ndihmojnë në freskimin dhe qetësimin e lëkurës, ndërsa Zink Phenolsulfonate ndihmon për të parandaluar rritjen e baktereve. Kombinimi i aromave freskuese natyrore të  Lule Lily, Jasmines, Violet & Driftwood do t’ju lënë të ndiheni të pastër, te fresket dhe me aroma fantastike ne trup

E pershtatshem per te gjitha tipet e lekures dhe ato me te ndjeshmet

100% ORGANIKE

PRODHIM AUSTRALIAN

Out of stock

Category:

Share this product

DEODORANT ORGANIK FRESH COTTON

Kjo vere fillon me deodorant fantastike organike te Sukin. Deodorantet tane pa alumin ofrojne një mundësi natyrale për parandalimin e aromave te padëshiruara. Deodorantet nuk bllokojne gjendrat e djerses, por detosifikojne duke nxjerre jashte toksinat. Deodorantet tane jane pa alumin, sulfate, sls, parabene, silicone, alkol, kimikate etj Një përzierje e Aloe Vera, Burdock dhe Ekstrakteve të Hithrës ndihmojnë në freskimin dhe qetësimin e lëkurës, ndërsa Zink Phenolsulfonate ndihmon për të parandaluar rritjen e baktereve. Kombinimi i aromave freskuese natyrore të  Lule Lily, Jasmines, Violet & Driftwood do t’ju lënë të ndiheni të pastër, te fresket dhe me aroma fantastike ne trup

E pershtatshem per te gjitha tipet e lekures dhe ato me te ndjeshmet

100% ORGANIKE

PRODHIM AUSTRALIAN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DEODORANT ORGANIK FRESH COTTON 125 ML”