LARES 3N1 PER FYTYREN, FLOKET DHE TRUPIN ENERGJI SUKIN 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES 3N1 PER FYTYREN, FLOKET DHE TRUPIN ENERGJI SUKIN 500 ML

LARES 3N1 PER FYTYREN, FLOKET DHE TRUPIN ENERGJI SUKIN 500 ML

L1,600.00

Lares trupi, flokësh dhe fytyre 3n1 i  krijuar me Aloe Vera, Vaj Baobab, Sesame & Jojoba për të pastruar dhe hidratuar lekuren ne thellesi. I mbushur me një aromë gjallëruese të kanellës, mandarinës, lime dhe piperit të zi do krijoj nje atmosfer dhe ndjesi fantastike per shqisat tuaja

Laresi nuk than lekuren, pastron ne thellesi duke lene nje lekure dhe floke super te paster, te bute dhe te hidratuar.

Category:

Share this product

 LARES 3N1 PER FYTYREN, FLOKET DHE TRUPIN ENERGJI SUKIN

Një larje trupi, flokësh dhe fytyre 3n1 i  krijuar me Aloe Vera, Vaj Baobab, Sesame & Jojoba për të pastruar dhe hidratuar lekuren ne thellesi. I mbushur me një aromë gjallëruese të kanellës, mandarinës, lime dhe piperit të zi do krijoj nje atmosfer dhe ndjesi fantastike per shqisat tuaja

Laresi nuk than lekuren, pastron ne thellesi duke lene nje lekure dhe floke super te paster, te bute dhe te hidratuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES 3N1 PER FYTYREN, FLOKET DHE TRUPIN ENERGJI SUKIN 500 ML”