KREM HIDRATUES PER MESHKUJ SUKIN 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM HIDRATUES PER MESHKUJ SUKIN 250 ML

KREM HIDRATUES PER MESHKUJ SUKIN 250 ML

L2,200.00

Kremi yne hidratues per meshkuj  është krijuar me Vaj Sesam, Kokos, Vaj Jojoba dhe Aloe Vera për të hidratuar dhe zbutur lekuren tuaj. Ekstrakti Baobab, Vitamina E dhe Piper Tasmanian nxisin lëkurën e shëndetshme, ndërsa një përzierje e Kanellës dhe Qitros freskon shqisat.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Përbërësit kryesorë

Sesam, Baobab, Piper Tasmanian, Kokos, Vitamina E, Kanell

Perdorimi:

Pas pastrimit te lekures, butësisht masazhoni me  një sasi të vogël te kremit në fytyrë dhe qafë. Përdoreni një herë ose dy herë në ditë.

Category:

Share this product

KREM HIDRATUES PER MESHKUJ SUKIN

Kremi yne hidratues per meshkuj  është krijuar me Vaj Sesam, Kokos, Vaj Jojoba dhe Aloe Vera për të hidratuar dhe zbutur lekuren tuaj. Ekstrakti Baobab, Vitamina E dhe Piper Tasmanian nxisin lëkurën e shëndetshme, ndërsa një përzierje e Kanellës dhe Qitros freskon shqisat.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Përbërësit kryesorë

Sesam, Baobab, Piper Tasmanian, Kokos, Vitamina E, Kanell

Perdorimi:

Pas pastrimit te lekures, butësisht masazhoni me  një sasi të vogël te kremit në fytyrë dhe qafë. Përdoreni një herë ose dy herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM HIDRATUES PER MESHKUJ SUKIN 250 ML”