SHAMPO VOLUME SUKIN 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO VOLUME SUKIN 500 ML

SHAMPO VOLUME SUKIN 500 ML

L1,600.00

Nje shampoo fantastike me perberes te paster per floket dhe shendetin tuaj. E pershtatshme per floke normale/te holle/ kacurrel/      qe duan volum. Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe irritojne lëkurën e kokës. Shampoja jonë e lehtë dhe pastruese volumizuese rrit vëllimin, forcon dhe ushqen flokun e  imët dhe të butë, natyrshëm! Proteina e Orizit  ndihmojne për të përmirësuar dhe forcuar rrenjen e flokut duke ju dhuruar floke me te forte, me te plote dhe me me shume volum

Shampoja jonë volumizuese kombinon ekstraktet ushqyese të papajes, mangos dhe ananasit për të pastruar dhe ushqyer lëkurën e kokës, natyrshëm!

Proteinat e orizit luajne nje rol shume te rendesishem ne shendetin e flokeve, ajo ka veti kunder renies se flokut dhe shtimin e flokeve te rinj. Eshtë një alternativë natyrore ndaj agjentëve tradicionalë të volumizimit, i cili ndihmon në përmirësimin e menaxhimit, shkëlqimit dhe vëllimit të flokëve. Eshtë gjithashtu një trajtim efektiv falë vetive të tij forcuese, detanguese, rritëse të shkëlqimit dhe zbutjes.

Proteina e Orizit të Hidrolizuar është treguar se rrit ndjeshëm vëllimin e përgjithshëm të flokëve deri në 32%. Ai gjithashtu shton shkëlqim natyral dhe thekson flokët.

Vitaminat dhe mineralet e papajës nxisin rritjen dhe forcën e flokëve. Nese doni të shtoni vëllim dhe shkëlqim në flokët tuaj, duhet te perdorni papaya patjeter. Proteina në papaja mund të zvogëlojë fijet dyshe.

Mango është një burim i mirë i vitaminës A, e cila inkurajon rritjen e flokëve dhe prodhimin e sebumit – një lëng që ndihmon në hidratimin ne thellesi te kokës tuaj për të mbajtur flokët tuaj të shëndetshëm Vitamina A dhe retinoidet e tjera migrojnë në lëkurën tuaj dhe e mbrojnë atë nga dielli

 

100% organike

Prodhim Australian

Formati: 500 ML

Category:

Share this product

SHAMPO VOLUME SUKIN

Nje shampoo fantastike me perberes te paster per floket dhe shendetin tuaj. E pershtatshme per floke normale/te holle/ kacurrel/      qe duan volum. Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe irritojne lëkurën e kokës. Shampoja jonë e lehtë dhe pastruese volumizuese rrit vëllimin, forcon dhe ushqen flokun e  imët dhe të butë, natyrshëm! Proteina e Orizit  ndihmojne për të përmirësuar dhe forcuar rrenjen e flokut duke ju dhuruar floke me te forte, me te plote dhe me me shume volum

Shampoja jonë volumizuese kombinon ekstraktet ushqyese të papajes, mangos dhe ananasit për të pastruar dhe ushqyer lëkurën e kokës, natyrshëm!

Proteinat e orizit luajne nje rol shume te rendesishem ne shendetin e flokeve, ajo ka veti kunder renies se flokut dhe shtimin e flokeve te rinj. Eshtë një alternativë natyrore ndaj agjentëve tradicionalë të volumizimit, i cili ndihmon në përmirësimin e menaxhimit, shkëlqimit dhe vëllimit të flokëve. Eshtë gjithashtu një trajtim efektiv falë vetive të tij forcuese, detanguese, rritëse të shkëlqimit dhe zbutjes.

Proteina e Orizit të Hidrolizuar është treguar se rrit ndjeshëm vëllimin e përgjithshëm të flokëve deri në 32%. Ai gjithashtu shton shkëlqim natyral dhe thekson flokët.

Vitaminat dhe mineralet e papajës nxisin rritjen dhe forcën e flokëve. Nese doni të shtoni vëllim dhe shkëlqim në flokët tuaj, duhet te perdorni papaya patjeter. Proteina në papaja mund të zvogëlojë fijet dyshe.

Mango është një burim i mirë i vitaminës A, e cila inkurajon rritjen e flokëve dhe prodhimin e sebumit – një lëng që ndihmon në hidratimin ne thellesi te kokës tuaj për të mbajtur flokët tuaj të shëndetshëm Vitamina A dhe retinoidet e tjera migrojnë në lëkurën tuaj dhe e mbrojnë atë nga dielli

 

100% organike

Prodhim Australian

Formati: 500 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO VOLUME SUKIN 500 ML”