BALSAM YNDYRE BALANCUES 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM YNDYRE BALANCUES 500 ML

BALSAM YNDYRE BALANCUES 500 ML

L1,600.00

Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj. Balsam yndyre balancues natyral promovon hidratim të thelle nga Vaji i Jojoba për të ndihmuar në ekuilibrimin e flokëve me yndyre dhe majave të thata, natyrshëm! Proteina e Grurit dhe Ekstrakti Moringa ushqen flokët e yndyrshem, ndërsa Vitamina E dhe Aloe Vera hidratojne, duke i lënë flokët të freskët dhe të butë. Një përzierje botanike e qitros dhe mentes gjallëron shqisat!

Category:

Share this product

BALSAM YNDYRE BALANCUES

Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe zhveshin flokët dhe skalpin tuaj. Balsam yndyre balancues natyral promovon hidratim të thelle nga Vaji i Jojoba për të ndihmuar në ekuilibrimin e flokëve me yndyre dhe majave të thata, natyrshëm! Proteina e Grurit dhe Ekstrakti Moringa ushqen flokët e yndyrshem, ndërsa Vitamina E dhe Aloe Vera hidratojne, duke i lënë flokët të freskët dhe të butë. Një përzierje botanike e qitros dhe mentes gjallëron shqisat!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM YNDYRE BALANCUES 500 ML”