KREM PER DUART DHE THONJTE SIGNATURE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM PER DUART DHE THONJTE SIGNATURE 50 ML

KREM PER DUART DHE THONJTE SIGNATURE 50 ML

L600.00

Hidratoni dhe mbroni duart e thata nderkohe qe kujdeseni për thonjtë dhe kutikulat përmes Proteinës së Sojës, Aloe Vera & Vitamina E.

Mbani duart të ushqyera dhe të buta ndërsa kënaqeni me aromën e Mandarinës, Livandos dhe Vaniljes.

Category:

Share this product

KREM PER DUART DHE THONJTE SIGNATURE

Hidratoni dhe mbroni duart e thata nderkohe qe kujdeseni për thonjtë dhe kutikulat përmes Proteinës së Sojës, Aloe Vera & Vitamina E.

Mbani duart të ushqyera dhe të buta ndërsa kënaqeni me aromën e Mandarinës, Livandos dhe Vaniljes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PER DUART DHE THONJTE SIGNATURE 50 ML”