KREM PER DUART DHE THONJTE LIVANDO 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM PER DUART DHE THONJTE LIVANDO 50 ML

KREM PER DUART DHE THONJTE LIVANDO 50 ML

L600.00

Hidratoni dhe mbroni duart e thata nderkohe qe kujdeseni për thonjtë dhe kutikulat përmes Proteinës së Sojës, Aloe Vera & Vitamina E.

Ky krem jo i yndyrshëm do të hidratojë duart e thata përmes Vajit Borage dhe Vitaminës E, të përforcuar me një aromë relaksuese të Livandos.

Category:

Share this product

KREM PER DUART DHE THONJTE LIVANDO

Hidratoni dhe mbroni duart e thata nderkohe qe kujdeseni për thonjtë dhe kutikulat përmes Proteinës së Sojës, Aloe Vera & Vitamina E.

Ky krem jo i yndyrshëm do të hidratojë duart e thata përmes Vajit Borage dhe Vitaminës E, të përforcuar me një aromë relaksuese të Livandos.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PER DUART DHE THONJTE LIVANDO 50 ML”