KREM PER DUART DHE THONJTE ROSE 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM PER DUART DHE THONJTE ROSE 50 ML

KREM PER DUART DHE THONJTE ROSE 50 ML

L600.00

Hidratoni dhe mbroni duart e thata nderkohe qe kujdeseni për thonjtë dhe kutikulat përmes Proteinës së Sojës, Aloe Vera & Vitamina E.

Mbroni dhe ushqeni duart, thonjtë dhe kutikulat me këtë përzierje Aloe Vera, Proteina Sojes dhe Vaj Jojoba, të përforcuar me një aromë të vajit esencial te trendafilit te eger

Category:

Share this product

KREM PER DUART DHE THONJTE ROSE

Hidratoni dhe mbroni duart e thata nderkohe qe kujdeseni për thonjtë dhe kutikulat përmes Proteinës së Sojës, Aloe Vera & Vitamina E.

Mbroni dhe ushqeni duart, thonjtë dhe kutikulat me këtë përzierje Aloe Vera, Proteina Sojes dhe Vaj Jojoba, të përforcuar me një aromë të vajit esencial te trendafilit te eger

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PER DUART DHE THONJTE ROSE 50 ML”