KREM NATE QETESUES PER LEKURE SENSITIVE 120 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM NATE QETESUES PER LEKURE SENSITIVE 120 ML

KREM NATE QETESUES PER LEKURE SENSITIVE 120 ML

L2,500.00

Lekure delicate? Kremi yne qetesues  i nates luksoz kombinon Vajin Rosehip, Vaj Borage dhe Evening Primrose për të ndihmuar në përmirësimin e pamjes së lëkurës. Kastraveci dhe kamomili ndihmojne për të zbutur lekuren duke ndihmuar në lehtësimin e skuqjes se lekures për shkak te thatesise se lekures dhe për të rritur nivelet e hidratimit duke dhënë hidratim intensive. Lëkura lihet  e ushqyer, e qetë dhe e hidratuar.

I pershtatshem per lekure  normale, ne  te ndjeshme.

Përbërësit kryesorë

Aloe Vera, Kastravec, Vaj Rosehip, Vitamina E, Vaj Avocado dhe Borage Oil

Perdorimi:

Pas pastrimit gjatë natës, butësisht masazh në fytyrë, qafë dhe dekolte

Category:

Share this product

KREM NATE QETESUES PER LEKURE SENSITIVE

Lekure delicate? Kremi yne qetesues  i nates luksoz kombinon Vajin Rosehip, Vaj Borage dhe Evening Primrose për të ndihmuar në përmirësimin e pamjes së lëkurës. Kastraveci dhe kamomili ndihmojne për të zbutur lekuren duke ndihmuar në lehtësimin e skuqjes se lekures për shkak te thatesise se lekures dhe për të rritur nivelet e hidratimit duke dhënë hidratim intensive. Lëkura lihet  e ushqyer, e qetë dhe e hidratuar.

I pershtatshem per lekure  normale, ne  te ndjeshme.

Përbërësit kryesorë

Aloe Vera, Kastravec, Vaj Rosehip, Vitamina E, Vaj Avocado dhe Borage Oil

Perdorimi:

Pas pastrimit gjatë natës, butësisht masazh në fytyrë, qafë dhe dekolte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM NATE QETESUES PER LEKURE SENSITIVE 120 ML”