KREM HIDRATUES SENSITIVE 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM HIDRATUES SENSITIVE 125 ML

KREM HIDRATUES SENSITIVE 125 ML

L2,200.00

Një krem hidratues i butë që hidraton dhe qetëson lekuren delikate! Kremi ynë sensitive i fytyrës është formuluar pa vajra esencialë- për të zvogëluar mundesite e nje reaksioni. Ndihmon në shpërndarjen e nje hidratimi thelbësor në fytyrën tuaj nepermjet një përzierje te butë te Vitaminave E, Kakaos dhe Gjalpë Shea. Me vajin e trendafilit te eger Rosehip të pasur me antioksidant, Vajrat e Sesamit dhe Vaj Jojoba ndihmojnë në rivendosjen e niveleve të hidratimit ne lëkurë, duke e lënë lëkurën të ndihet e qetësuar dhe e ushqyer.

Permban: Vaj trendafilit te eger Rosehip, Vaj Sesame, Vaj Jojoba, Vitamine E, Gjalep Shea, Gjalpe Kakao, Vaj Avokado, Kastravec, Kamomil

KESHILLE: Nëse lëkura juaj ndihet super e dehidratuar, shtoni disa pika të vajit tonë organik të trëndafilit në kremin tuaj hidratues për hidratim shtesë dhe ushqyes

Out of stock

Category:

Share this product

KREM HIDRATUES SENSITIVE

Një krem hidratues i butë që hidraton dhe qetëson lekuren delikate! Kremi ynë sensitive i fytyrës është formuluar pa vajra esencialë- për të zvogëluar mundesite e nje reaksioni. Ndihmon në shpërndarjen e nje hidratimi thelbësor në fytyrën tuaj nepermjet një përzierje te butë te Vitaminave E, Kakaos dhe Gjalpë Shea. Me vajin e trendafilit te eger Rosehip të pasur me antioksidant, Vajrat e Sesamit dhe Vaj Jojoba ndihmojnë në rivendosjen e niveleve të hidratimit ne lëkurë, duke e lënë lëkurën të ndihet e qetësuar dhe e ushqyer.

Permban: Vaj trendafilit te eger Rosehip, Vaj Sesame, Vaj Jojoba, Vitamine E, Gjalep Shea, Gjalpe Kakao, Vaj Avokado, Kastravec, Kamomil

KESHILLE: Nëse lëkura juaj ndihet super e dehidratuar, shtoni disa pika të vajit tonë organik të trëndafilit në kremin tuaj hidratues për hidratim shtesë dhe ushqyes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM HIDRATUES SENSITIVE 125 ML”