LARES TRUPI ME KOKOS DHE LIME 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES TRUPI ME KOKOS DHE LIME 500 ML

LARES TRUPI ME KOKOS DHE LIME 500 ML

L1,600.00

Lares trupit me limon dhe kokos freskon dhe stimulon shqisat me një arome fantastike agrumi dhe arre kokosi te embel, ndërsa një kombinim ushqyes i vajrave Rosehip, Avocado dhe Jojoba, së bashku me Gjalpe Shea dhe Gjalpe Kakao hidratojnë dhe lene lëkurën e lëmuar. Një perzierje i Aloe Vera, Hithrës dhe rrodhes rikthejne hidratimin lëkurës dhe ndihmon në ushqimin e lëkurës duke e lene thellesisht te hidratuar dhe te bute, pa e thare ate

?Lekura e trupit ka nevoj per hidratim po aq sa lekura e fytyres. Vera eshte stina perfekte per lekure plot ndricim, te hidratur dhe me aromen fantastike te kremit te trupit

?Perberes kryesor aktiv: Vaj kokosi, Ekstrakt Ananasi, Vaj Rosehip, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Gjalpe Shea, Gjalpe Kakao, Aloe Vera, Hither, Rrodhe

?FORMATI: 500 ML

?PRODHIM AUSTRALIAN

?PA PARABEN, SLS, SLES, HARSH DETERGENT, KIMIKATE

Category:

Share this product

LARES TRUPI ME KOKOS DHE LIME

Lares trupit me limon dhe kokos freskon dhe stimulon shqisat me një arome fantastike agrumi dhe arre kokosi te embel, ndërsa një kombinim ushqyes i vajrave Rosehip, Avocado dhe Jojoba, së bashku me Gjalpe Shea dhe Gjalpe Kakao hidratojnë dhe lene lëkurën e lëmuar. Një perzierje i Aloe Vera, Hithrës dhe rrodhes rikthejne hidratimin lëkurës dhe ndihmon në ushqimin e lëkurës duke e lene thellesisht te hidratuar dhe te bute, pa e thare ate

?Lekura e trupit ka nevoj per hidratim po aq sa lekura e fytyres. Vera eshte stina perfekte per lekure plot ndricim, te hidratur dhe me aromen fantastike te kremit te trupit.

?Perberes kryesor aktiv: Vaj kokosi, Ekstrakt Ananasi, Vaj Rosehip, Vaj Avokado, Vaj Jojoba, Gjalpe Shea, Gjalpe Kakao, Aloe Vera, Hither, Rrodhe

?FORMATI: 500 ML

?PRODHIM AUSTRALIAN

?PA PARABEN, SLS, SLES, HARSH DETERGENT, KIMIKATE

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES TRUPI ME KOKOS DHE LIME 500 ML”