SHAMPO NATURAL BALANCE SUKIN 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO NATURAL BALANCE SUKIN 500 ML

SHAMPO NATURAL BALANCE SUKIN 500 ML

L1,600.00

Nje shampoo fantastike me perberes te paster per floket dhe shendetin tuaj. E pershtatshme per floke normale/te gjtiha tipet e flokut. Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe irritojne lëkurën e kokës. Shampoja jonë e balancuese kombinon ekstraktet ushqyese të rodhes, hithrës dhe Horsetail për të pastruar dhe energjizuar lëkurën e kokës, natyrshëm!

Hithra luan rol shume te rendesishem ne shendetin e flokeve, ajo ka veti kunder renies se flokut dhe shtimin e flokeve te rinj. Eshte  kunder zbokthit duke lene nje skalp te paster dhe floke te shendetshem plot ndricim

Horsetail/bima e bishtit te kalit ndihmon shume ne floke me te shendetshem duke luajtur rol te rendsishem ne shtimin e kolagjenit dhe antioksidanteve per flokun. Ajo nxit mikroqarkullimin ne skalpin e flokut duke promovuar rritjen e flokut dhe duke ngadalesuar renien e tij. Bishti i kalit përmban lëndë ushqyese të rëndësishme që mbështesin shëndetin e lëkurës, përfshirë hekurin, manganin, silicën dhe antioksidantë të ndryshëm. Për më tepër, bishti i kalit dihet që posedon veti antimikrobike, antibakteriale dhe anti-inflamatore.

Vaji i shtuar Baobab ndihmon në hidratimin ne thellesi dhe mbrojtjen, ndërsa i jep shkëlqim flokëve.  Një aromë fantastike e mandarines, lavender dhe vanilies rifreskojnë shqisat!

Shampoja ben shkume, lan shume mire duke e lene skaplin super te paster dhe te fresket, jep shkelqim dhe floku menjeher duket me me volum dhe me I ndritcem

 

Out of stock

Category:

Share this product

SHAMPO NATURAL BALANCE SUKIN

Nje shampoo fantastike me perberes te paster per floket dhe shendetin tuaj. E pershtatshme per floke normale/te gjtiha tipet e flokut. Pa sulfate, silikone dhe kimikate të ashpra që mund të thajnë dhe irritojne lëkurën e kokës. Shampoja jonë e balancuese kombinon ekstraktet ushqyese të rodhes, hithrës dhe Horsetail për të pastruar dhe energjizuar lëkurën e kokës, natyrshëm!

Hithra luan rol shume te rendesishem ne shendetin e flokeve, ajo ka veti kunder renies se flokut dhe shtimin e flokeve te rinj. Eshte  kunder zbokthit duke lene nje skalp te paster dhe floke te shendetshem plot ndricim

Horsetail/bima e bishtit te kalit ndihmon shume ne floke me te shendetshem duke luajtur rol te rendsishem ne shtimin e kolagjenit dhe antioksidanteve per flokun. Ajo nxit mikroqarkullimin ne skalpin e flokut duke promovuar rritjen e flokut dhe duke ngadalesuar renien e tij. Bishti i kalit përmban lëndë ushqyese të rëndësishme që mbështesin shëndetin e lëkurës, përfshirë hekurin, manganin, silicën dhe antioksidantë të ndryshëm. Për më tepër, bishti i kalit dihet që posedon veti antimikrobike, antibakteriale dhe anti-inflamatore.

Vaji i shtuar Baobab ndihmon në hidratimin ne thellesi dhe mbrojtjen, ndërsa i jep shkëlqim flokëve.  Një aromë fantastike e mandarines, lavender dhe vanilies rifreskojnë shqisat!

Shampoja ben shkume, lan shume mire duke e lene skaplin super te paster dhe te fresket, jep shkelqim dhe floku menjeher duket me me volum dhe me I ndritcem

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO NATURAL BALANCE SUKIN 500 ML”