TONIK MIST HIDRATUES TRENDAFILI 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

TONIK MIST HIDRATUES TRENDAFILI 125 ML

TONIK MIST HIDRATUES TRENDAFILI 125 ML

L1,600.00

Qetësoni dhe freskoni lëkurën e lodhur me tonerin hidratues dhe rigjenerues me arome trendafili pa alkool. Mund të përdoret pas larjes se lekures, para dhe pas aplikimit të make up ose në çdo kohë që lëkura juaj ndihet e lodhur, e stresuar ose e nxehur shumë. Permban vaj trendafili rosehip dhe ekstrakt nga trendafili rosehip duke e kthyer ne ujin e bukurise per perkujdesjen e lekures suaj. Mbani në frigorifer për të freskuar menjëherë lëkurën në ditët e nxehta.

Category:

Share this product

TONIK MIST HIDRATUES TRENDAFILI

Qetësoni dhe freskoni lëkurën e lodhur me tonerin hidratues dhe rigjenerues me arome trendafili pa alkool. Mund të përdoret pas larjes se lekures, para dhe pas aplikimit të make up ose në çdo kohë që lëkura juaj ndihet e lodhur, e stresuar ose e nxehur shumë. Permban vaj trendafili rosehip dhe ekstrakt nga trendafili rosehip duke e kthyer ne ujin e bukurise per perkujdesjen e lekures suaj. Mbani në frigorifer për të freskuar menjëherë lëkurën në ditët e nxehta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONIK MIST HIDRATUES TRENDAFILI 125 ML”