LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROL 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROL 125 ML

LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROL 125 ML

L1,600.00

🌿LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROLL
🌿Nje lares xhel super i lehte i kombinuar me eukaliptus, vaj tea tree antibakteriale dhe antioksidant te pasur nga shega te cilat purifikojne lekuren ndersa heqin papasterite, make up dhe pluhurat ambiental.
🌿Eukalipti ndihmon te zvogelohen shfaqja e pucrave te shkaktuara nga bakteret dhe redukton shfaqjrn e skuqjeve te lidhura me breakouts
🍀Pastron lekuren ne thellesi fale vetive antibakteriale te acid salicilik, duke shperbere pikat e zeza dhe duke trajtuar aknet
🍀Heq papastertite duke ruajtur ph e lekures dhe pa e irrituat ate dhe duke e lene thellesisht te hidratuar dhe te bute
🍀Minimizon poret
🍀Lene lekuren te pastruar thellesisht, pa blemishes dhe breakouts🤗
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT

Out of stock

Category:

Share this product

LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROL

🌿LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROLL
🌿Nje lares xhel super i lehte i kombinuar me eukaliptus, vaj tea tree antibakteriale dhe antioksidant te pasur nga shega te cilat purifikojne lekuren ndersa heqin papasterite, make up dhe pluhurat ambiental.
🌿Eukalipti ndihmon te zvogelohen shfaqja e pucrave te shkaktuara nga bakteret dhe redukton shfaqjrn e skuqjeve te lidhura me breakouts
🍀Pastron lekuren ne thellesi fale vetive antibakteriale te acid salicilik, duke shperbere pikat e zeza dhe duke trajtuar aknet
🍀Heq papastertite duke ruajtur ph e lekures dhe pa e irrituat ate dhe duke e lene thellesisht te hidratuar dhe te bute
🍀Minimizon poret
🍀Lene lekuren te pastruar thellesisht, pa blemishes dhe breakouts🤗
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES PASTRUES XHEL BLEMISH KONTROL 125 ML”