SKRUB PER FYTYREN EKSFOLIUES-BALANCUES PER YNDYREN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SKRUB PER FYTYREN EKSFOLIUES-BALANCUES PER YNDYREN 125 ML

SKRUB PER FYTYREN EKSFOLIUES-BALANCUES PER YNDYREN 125 ML

L1,800.00

Scrubi ynë i fytyrës I perbere nga Jojoba dhe Bamboo Charcoal zbut lëkurën duke i mbajtur poret të pastra nga papastërtitë. Eksfolion lekuren duke hequr qelizat e vdekura dhe duke pastruar poret ne thellesi. Qymyr druri ndihmon në balancimin e tonalitetit përmes heqjes së vajrave të tepërta dhe toksinave.
.
🍃Lëkura e lemuar dhe e hidratuar nga bima e shelgut, Boronices, Caj Rooibos dhe Kokosit duke lëne lëkuren te hidratuar dhe me revitalizuar
.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, mikse dhe te yndyrshme
🍃Perberes kryesor aktiv: Bamboo Qymyr druri, Vaj  Sesami, Moringa, Kamomil, Boronice, Vaj trendafili, Vit E, Rooibos dhe Willowherb
.
🍃🌱🌼Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në majë të gishtave. Në një lëvizje rrethore, masazh në fytyrë dhe qafë. Shpëlarje mirë me ujë të vaket. Perdoreni 1-2 here ne jave🍃🌼
Compare
Category:

Share this product

SKRUB PER FYTYREN EKSFOLIUES-BALANCUES PER YNDYREN

Scrubi ynë i fytyrës I perbere nga Jojoba dhe Bamboo Charcoal zbut lëkurën duke i mbajtur poret të pastra nga papastërtitë. Eksfolion lekuren duke hequr qelizat e vdekura dhe duke pastruar poret ne thellesi. Qymyr druri ndihmon në balancimin e tonalitetit përmes heqjes së vajrave të tepërta dhe toksinave.
.
🍃Lëkura e lemuar dhe e hidratuar nga bima e shelgut, Boronices, Caj Rooibos dhe Kokosit duke lëne lëkuren te hidratuar dhe me revitalizuar
.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, mikse dhe te yndyrshme
🍃Perberes kryesor aktiv: Bamboo Qymyr druri, Vaj  Sesami, Moringa, Kamomil, Boronice, Vaj trendafili, Vit E, Rooibos dhe Willowherb
.
🍃🌱🌼Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në majë të gishtave. Në një lëvizje rrethore, masazh në fytyrë dhe qafë. Shpëlarje mirë me ujë të vaket. Perdoreni 1-2 here ne jave🍃🌼

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKRUB PER FYTYREN EKSFOLIUES-BALANCUES PER YNDYREN 125 ML”