TONER PORE PERFEKTE BLEMISH KONTROL 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

TONER PORE PERFEKTE BLEMISH KONTROL 125 ML

TONER PORE PERFEKTE BLEMISH KONTROL 125 ML

L1,600.00

?TONIK PERFEKT PORE BLEMISH KONTROL
?Nje tonik pastrues dhe riekuilibrues qe trajton lekuren akneike, me pucra dhe pika te zeza, balancon sebumin e tepert dhe zvogelon aparencen e poreve.
?Permireson teksturen e lekures
?Trajton aknet, pucrat dhe shenjat
?Heq qelizat e vdekura duke lene nje lekure super te paster
?Zvogelon poret
?Pershpejton rigjenerimin qelizor
?Parandalon formimin e pucrave, pikave te zeza dhe pikave dhjamore
?Lene nje lekure super te paster, te lemuar dhe plot ndricim
?Acid sailicik trajton aknet ne thellesi, pastron poret, ka efekt antibakterial, antifungal dhe antiinflamator
?Tea trea lufton aknet dhe ul inflamacionin
? Ftoi vepron si një astringent, duke rafinuar poret dhe strukturën e lëkurës, ndërsa kufizon edhe shkëlqimin e lëkurës!
?Willowherb natyrisht ndihmon për të zvogëluar mbizotërimin e puçrrave që shkaktojnë baktere në lëkurë.
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT
Category:

Share this product

TONER PORE PERFEKTE BLEMISH KONTROL

?TONIK PERFEKT PORE BLEMISH KONTROL
?Nje tonik pastrues dhe riekuilibrues qe trajton lekuren akneike, me pucra dhe pika te zeza, balancon sebumin e tepert dhe zvogelon aparencen e poreve.
?Permireson teksturen e lekures
?Trajton aknet, pucrat dhe shenjat
?Heq qelizat e vdekura duke lene nje lekure super te paster
?Zvogelon poret
?Pershpejton rigjenerimin qelizor
?Parandalon formimin e pucrave, pikave te zeza dhe pikave dhjamore
?Lene nje lekure super te paster, te lemuar dhe plot ndricim
?Acid sailicik trajton aknet ne thellesi, pastron poret, ka efekt antibakterial, antifungal dhe antiinflamator
?Tea trea lufton aknet dhe ul inflamacionin
? Ftoi vepron si një astringent, duke rafinuar poret dhe strukturën e lëkurës, ndërsa kufizon edhe shkëlqimin e lëkurës!
?Willowherb natyrisht ndihmon për të zvogëluar mbizotërimin e puçrrave që shkaktojnë baktere në lëkurë.
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONER PORE PERFEKTE BLEMISH KONTROL 125 ML”