HYDRA EYE GEL SUKIN 15 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

HYDRA EYE GEL SUKIN 15 ML

HYDRA EYE GEL SUKIN 15 ML

L2,500.00

💦HYDRA EYE GEL SUKIN
💦Gel per syte me vetite super hidratuese, ndricuese dhe anti rrudhe. Lene lekuren rreth syrit te ndricuar dhe thellesisht te hidratuar per 72 ore
💦Formule inovative me perberes kryesor aktiv algat e detit dhe acid lauronik
💦Radish root ferment eshte nje probiotik i fuqishem i cili riparon adn dhe parandalon demtimin e lekures nga radikalet e lira. Ka veti antirrudhe te fuqishme fale sasise se larte te antioksidanteve
💦Ginger si superfood ka veti antinjolla dhe antirrudhe te fuqishme, fale antioksidanteve te cilat ruajne nga radikalet e lira
 Perberes perfekt per rrathet e zinj
💦Redukton rrathet e zinj, ka efekt hidratuese dhe zbardhues
💦Minimizon pamjen e vijave te holla te mimikes
💦Hidraton dhe nxit rigjenerimin e lekures.
💦Hidraton intensivisht lekuren rreth syve duke depertuar dhe ne shtresat me te thella dhe delikate te zones rreth syve
💦Rrit elasticitetin e lekures
💦Permban vitamina, minerale dhe antioksidante ne sasi te larte
Compare
Category:

Share this product

HYDRA EYE GEL SUKIN

💦HYDRA EYE GEL SUKIN
💦Gel per syte me vetite super hidratuese, ndricuese dhe anti rrudhe. Lene lekuren rreth syrit te ndricuar dhe thellesisht te hidratuar per 72 ore
💦Formule inovative me perberes kryesor aktiv algat e detit dhe acid lauronik
💦Radish root ferment eshte nje probiotik i fuqishem i cili riparon adn dhe parandalon demtimin e lekures nga radikalet e lira. Ka veti antirrudhe te fuqishme fale sasise se larte te antioksidanteve
💦Ginger si superfood ka veti antinjolla dhe antirrudhe te fuqishme, fale antioksidanteve te cilat ruajne nga radikalet e lira
 Perberes perfekt per rrathet e zinj
💦Redukton rrathet e zinj, ka efekt hidratuese dhe zbardhues
💦Minimizon pamjen e vijave te holla te mimikes
💦Hidraton dhe nxit rigjenerimin e lekures.
💦Hidraton intensivisht lekuren rreth syve duke depertuar dhe ne shtresat me te thella dhe delikate te zones rreth syve
💦Rrit elasticitetin e lekures
💦Permban vitamina, minerale dhe antioksidante ne sasi te larte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HYDRA EYE GEL SUKIN 15 ML”