Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
SERUM BIOMARINE HYDRATION 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM BIOMARINE HYDRATION 30 ML

SERUM BIOMARINE HYDRATION 30 ML

L3,200.00

💦Një përvojë natyrore luksoze me ane te serumit tone superhidratues bio marine
 💦Shihni dukshem  hidratimin e thellë në lëkurë me serumin tonë të koncentruar. Me një Përzierje Bio-Detare aktive të Algave të Detit, Acid Hyaluronic & Kompleks i Misrit për të rehidruar thellë, duke e lënë lëkurën e etur të duket rrezatuese dhe plot jete për 72 orë
💦Jep hidratim thellesisht ne lekure
💦Rrit elasticitetin e lekures
💦Stimukon rigjenerimin e lekures
💦Permireson tonin e lekures
💦Zbeh njollat kafe
💦Promovon nje lekure te paster, rrezatuese dhe pa njolla fale hidratimit te thelle qe i jep lekures
💦Algat janë të mahnitshme për hidratimin, rigjallërimin dhe tonifikimin e lëkurës, ndërsa janë gjithashtu një aleat fantastik për të ndihmuar në zvogëlimin ose eleminimin e plotë të problemeve me aknet dhe vijat e holla dhe rrudhat.
Algat detare janë një nga burimet më të bollshme të vitaminave, mineraleve, aminoacideve, antioksidantëve dhe acideve yndyrore thelbësore që absorbohen lehtësisht për të ushqyer dhe përtërirë lëkurën. Algat kanë demonstruar veti anti-plakje duke penguar enzimat që zbërthejnë kolagjenin në lëkurë. Ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe zvogëlimin e paraqitjes së vijave të holla dhe rrudhave
💦Acidi Hialuronik ndihmon në zvogëlimin e dukshmërisë të vijave të imëta dhe rrudhave duke mbajtur lagështine në lëkurë, duke krijuar një efekt plumbues tonifikues. Kur lëkura është e mbrojtur dhe e hidratuar, prodhimi i rritur i qelizave të lëkurës mund të ndodhë, pasi lëkura nuk është e zënë me luften për hidratim. Kjo çon në qeliza te lëkurës më të lëmuara dhe plumper/tonifikuara dhe lekure me rrezellitese
Komplex maize eshte një karbohidrate natyral që rrjedh nga misri i bluar, Maize Complex punon për të tërhequr dhe lidhur lagështirën në lëkurë. Fuqia e Kompleksit të Misrit është në aftësinë e tij për të mbajtur atë lagështi. Maize complex/ gjithashtu përmban vitamina të vlefshme B, të cilat janë shume të rëndësishme për shëndetin e lekures suaj
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT
Category:

Share this product

SERUM BIOMARINE HYDRATION

💦Një përvojë natyrore luksoze me ane te serumit tone superhidratues bio marine
 💦Shihni dukshem  hidratimin e thellë në lëkurë me serumin tonë të koncentruar. Me një Përzierje Bio-Detare aktive të Algave të Detit, Acid Hyaluronic & Kompleks i Misrit për të rehidruar thellë, duke e lënë lëkurën e etur të duket rrezatuese dhe plot jete për 72 orë
💦Jep hidratim thellesisht ne lekure
💦Rrit elasticitetin e lekures
💦Stimukon rigjenerimin e lekures
💦Permireson tonin e lekures
💦Zbeh njollat kafe
💦Promovon nje lekure te paster, rrezatuese dhe pa njolla fale hidratimit te thelle qe i jep lekures
💦Algat janë të mahnitshme për hidratimin, rigjallërimin dhe tonifikimin e lëkurës, ndërsa janë gjithashtu një aleat fantastik për të ndihmuar në zvogëlimin ose eleminimin e plotë të problemeve me aknet dhe vijat e holla dhe rrudhat.
Algat detare janë një nga burimet më të bollshme të vitaminave, mineraleve, aminoacideve, antioksidantëve dhe acideve yndyrore thelbësore që absorbohen lehtësisht për të ushqyer dhe përtërirë lëkurën. Algat kanë demonstruar veti anti-plakje duke penguar enzimat që zbërthejnë kolagjenin në lëkurë. Ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe zvogëlimin e paraqitjes së vijave të holla dhe rrudhave
💦Acidi Hialuronik ndihmon në zvogëlimin e dukshmërisë të vijave të imëta dhe rrudhave duke mbajtur lagështine në lëkurë, duke krijuar një efekt plumbues tonifikues. Kur lëkura është e mbrojtur dhe e hidratuar, prodhimi i rritur i qelizave të lëkurës mund të ndodhë, pasi lëkura nuk është e zënë me luften për hidratim. Kjo çon në qeliza te lëkurës më të lëmuara dhe plumper/tonifikuara dhe lekure me rrezellitese
Komplex maize eshte një karbohidrate natyral që rrjedh nga misri i bluar, Maize Complex punon për të tërhequr dhe lidhur lagështirën në lëkurë. Fuqia e Kompleksit të Misrit është në aftësinë e tij për të mbajtur atë lagështi. Maize complex/ gjithashtu përmban vitamina të vlefshme B, të cilat janë shume të rëndësishme për shëndetin e lekures suaj
PRODHIM 100% AUSTRALIAN
100% PRODHIM NATYRAL
PA KIMIKATE, SPS, SLES, PARABEN, DEA, SILICONE APO HARSH DETERGENT

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM BIOMARINE HYDRATION 30 ML”