SERUM INTENSIVE TONIFIKUES PURELY AGELESS 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM INTENSIVE TONIFIKUES PURELY AGELESS 30 ML

SERUM INTENSIVE TONIFIKUES PURELY AGELESS 30 ML

L3,200.00

Hidraton thellesisht lekuren
💜Ka targetim krysore rrudhat e imta
💜Mundeson lifting natyral te lekures
💜Jep nje ndricim natyral lekures pa jete
💜Permireson tonin e lekures
💜Nje serum intensive tonifikues, elasticizues qe targeton rrudhat e imta duke lene nje lekure me te rinuar, te ndricuar dhe dukshem me pa rrudha. Ka nje teksture gel-krem dhe shume e pasur me perberes aktiv 100% natyral qe targetojne rrudhat dhe ndricimin e lekures.
💜Pure Ribose (termocentrali ynë natyror aktiv) dhe Acacia Gum punojnë së bashku për t’ju siguruar efekte fiksuese afatshkurtra dhe afatgjata, duke ulur shenjat e plakjes pas vetëm 14 ditësh!
💜 Vaji i Rosehip i shtuar punon për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës dhe për të luftuar plakjen e parakohshme, ndërsa Gjalpi i Kakaos izolon lageshtine e lekures dhe ndihmon në mbrojtjen e saj nga kushtet e mjedisit, duke e lënë fytyrën super të butë.
🌹Produkt 100% natyral
🌹Prodhim Australian
🌹Pa kimikate, sls, sles, parabene apo harsh detergen
🌹E sigurt ne shtatzani dhe gjidhenie
Compare
Category:

Share this product

SERUM INTENSIVE TONIFIKUES PURELY AGELESS

Hidraton thellesisht lekuren
💜Ka targetim krysore rrudhat e imta
💜Mundeson lifting natyral te lekures
💜Jep nje ndricim natyral lekures pa jete
💜Permireson tonin e lekures
💜Nje serum intensive tonifikues, elasticizues qe targeton rrudhat e imta duke lene nje lekure me te rinuar, te ndricuar dhe dukshem me pa rrudha. Ka nje teksture gel-krem dhe shume e pasur me perberes aktiv 100% natyral qe targetojne rrudhat dhe ndricimin e lekures.
💜Pure Ribose (termocentrali ynë natyror aktiv) dhe Acacia Gum punojnë së bashku për t’ju siguruar efekte fiksuese afatshkurtra dhe afatgjata, duke ulur shenjat e plakjes pas vetëm 14 ditësh!
💜 Vaji i Rosehip i shtuar punon për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës dhe për të luftuar plakjen e parakohshme, ndërsa Gjalpi i Kakaos izolon lageshtine e lekures dhe ndihmon në mbrojtjen e saj nga kushtet e mjedisit, duke e lënë fytyrën super të butë.
🌹Produkt 100% natyral
🌹Prodhim Australian
🌹Pa kimikate, sls, sles, parabene apo harsh detergen
🌹E sigurt ne shtatzani dhe gjidhenie

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM INTENSIVE TONIFIKUES PURELY AGELESS 30 ML”