KREMI SYVE RIGJALLERUES SUKIN 25 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREMI SYVE RIGJALLERUES SUKIN 25 ML

KREMI SYVE RIGJALLERUES SUKIN 25 ML

L2,500.00

Rrudha te imta rreth syve, rrathe te zinj, humbje elasticitetit? Luftoni ato natyrshëm me kremin për sytë rigjallerues Purely Ageless I cili ofron hidratim te thelle të pasur me antioksidantë dhe zbutje të zonës delikate përreth syve. Me Kafen jeshile dhe kafen arabike si përbërës te saj kryesor, kremi ynë gjallerues i syve punon për të zvogëluar shfaqjen e rrathëve të errët dhe rrudhat rreth syve ?Kafja rrit elasticitetin e lekures , tonifikon dhe rigjeneron lekuren, nxit kolagjenin dhe elastinen. ?Vitaminat dhe antioksidantet e pasur ne Vajin Rosehip, Vaj Makadamia, Vaj Argan, Vaj Baobab, Vit E punonojne  për të luftuar radikalet e lira që parandalojnë rrudhat e imëta, ka veti zbardhuese ne rrathet e zinj fale vlerave te larta te vitamines C, ndërsa forcuesi aktiv I bimes natyrale Pure Rooibos vogëlon shfaqjen e rrudhave deri në 78%
?Caji rooibos përmban shumë antioksidantë të cilët kanë veti anti-inflamatore  duke larguar skuqjet dhe rrathet e zinj. Rooibos ka një përmbajtje të lartë mineralesh dhe aftësia e tij për të përmirësuar qarkullimin do të ndihmojë në rinovimin e qelizave tuaja të lëkurës duke e lënë lëkurën të duket më e ndritshme dhe më e re.
?Perberes kryesor: Kafe jeshile, Kafe arabike, Vaj rosehip, Vaj argan, Vaj baobak, Vaj macadamia, Goji berries, Acai, Caj rooibos, Ekstrakt hibiscus, Vitamine E, Ekstrakt karrote?

Out of stock

Category:

Share this product

KREMI SYVE RIGJALLERUES SUKIN

Rrudha te imta rreth syve, rrathe te zinj, humbje elasticitetit? Luftoni ato natyrshëm me kremin për sytë rigjallerues Purely Ageless I cili ofron hidratim te thelle të pasur me antioksidantë dhe zbutje të zonës delikate përreth syve. Me Kafen jeshile dhe kafen arabike si përbërës te saj kryesor, kremi ynë gjallerues i syve punon për të zvogëluar shfaqjen e rrathëve të errët dhe rrudhat rreth syve ?Kafja rrit elasticitetin e lekures , tonifikon dhe rigjeneron lekuren, nxit kolagjenin dhe elastinen. ?Vitaminat dhe antioksidantet e pasur ne Vajin Rosehip, Vaj Makadamia, Vaj Argan, Vaj Baobab, Vit E punonojne  për të luftuar radikalet e lira që parandalojnë rrudhat e imëta, ka veti zbardhuese ne rrathet e zinj fale vlerave te larta te vitamines C, ndërsa forcuesi aktiv I bimes natyrale Pure Rooibos vogëlon shfaqjen e rrudhave deri në 78%
?Caji rooibos përmban shumë antioksidantë të cilët kanë veti anti-inflamatore  duke larguar skuqjet dhe rrathet e zinj. Rooibos ka një përmbajtje të lartë mineralesh dhe aftësia e tij për të përmirësuar qarkullimin do të ndihmojë në rinovimin e qelizave tuaja të lëkurës duke e lënë lëkurën të duket më e ndritshme dhe më e re.
?Perberes kryesor: Kafe jeshile, Kafe arabike, Vaj rosehip, Vaj argan, Vaj baobak, Vaj macadamia, Goji berries, Acai, Caj rooibos, Ekstrakt hibiscus, Vitamine E, Ekstrakt karrote?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREMI SYVE RIGJALLERUES SUKIN 25 ML”