SKRUB FYTYRES RIGJENERUES ROSEHIP OIL 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SKRUB FYTYRES RIGJENERUES ROSEHIP OIL 125 ML

SKRUB FYTYRES RIGJENERUES ROSEHIP OIL 125 ML

L1,800.00

Skrub ynë eksfoliues  i fytyrës me trëndafil kombinon farat e trëndafilit dhe arren për të zbutur dhe hequr qelizat e vdekura në mënyrë efektive, duke zbuluar një lekure më të paster dhe të freskët. I shoqëruar me kumbullen Kakadu I pasur me vitamin C, Quandong te cilet jane alternative natyrore e kujdesit per lekuren ndaj Alpha Hydroxy Acid/ AHA   me veti eksfoliuese te lehta dhe vlera rigjeneruese per lekuren. Kumbulla Quandog eshte e dyta per vlera te larta te vitamins C pas Kumbulles kakadu, ajo gjithashtu njihet per nivele te larta te vitamines E, antioksidanteve dhe te mineraleve. Kumbulla Quandog permban acid Phenolic e cila ka veti antimikrobike, antioksidante dhe antiflamatore e cila eksfolion lekuren ne menyre natyrale duke lene lekuren me te fresket, te tonifikuar  qe duket me e bute  me e hidratuar dhe dukshem me me pak rrudha. Skrub permban gjithashtu Vaj Camellia dhe acide yndyrore thelbësore, ky skrub eksfoliues ndihmon gjithashtu për të rigjallëruar lëkurën e thatë dhe të lodhur. Skrub eshte shume I rendesishem ne menyre qe te penetrimi I perberesve te tjere te jete sa em efektive. Do te keni nje lekure me te paster, pa qelizat e vdekura, rrezatuese dhe plot ndricim

Keshillet perdorimi 1-2 here ne jave

Category:

Share this product

SKRUB FYTYRES RIGJENERUES ROSEHIP OIL

Skrub ynë eksfoliues  i fytyrës me trëndafil kombinon farat e trëndafilit dhe arren për të zbutur dhe hequr qelizat e vdekura në mënyrë efektive, duke zbuluar një lekure më të paster dhe të freskët. I shoqëruar me kumbullen Kakadu I pasur me vitamin C, Quandong te cilet jane alternative natyrore e kujdesit per lekuren ndaj Alpha Hydroxy Acid/ AHA   me veti eksfoliuese te lehta dhe vlera rigjeneruese per lekuren. Kumbulla Quandog eshte e dyta per vlera te larta te vitamins C pas Kumbulles kakadu, ajo gjithashtu njihet per nivele te larta te vitamines E, antioksidanteve dhe te mineraleve. Kumbulla Quandog permban acid Phenolic e cila ka veti antimikrobike, antioksidante dhe antiflamatore e cila eksfolion lekuren ne menyre natyrale duke lene lekuren me te fresket, te tonifikuar  qe duket me e bute  me e hidratuar dhe dukshem me me pak rrudha. Skrub permban gjithashtu Vaj Camellia dhe acide yndyrore thelbësore, ky skrub eksfoliues ndihmon gjithashtu për të rigjallëruar lëkurën e thatë dhe të lodhur. Skrub eshte shume I rendesishem ne menyre qe te penetrimi I perberesve te tjere te jete sa em efektive. Do te keni nje lekure me te paster, pa qelizat e vdekura, rrezatuese dhe plot ndricim

Keshillet perdorimi 1-2 here ne jave

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKRUB FYTYRES RIGJENERUES ROSEHIP OIL 125 ML”