MASKE E PASUR HIDRATUESE PER FYTYREN ME ROSEHIP OIL 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE E PASUR HIDRATUESE PER FYTYREN ME ROSEHIP OIL 100 ML

MASKE E PASUR HIDRATUESE PER FYTYREN ME ROSEHIP OIL 100 ML

L2,000.00

Maska jonë kremoze hidratuese e pasur me Vaj Rosehip, Kumbull  Kakadu dhe Kumbull Quandong për të hidratuar dhe ushqyer edhe llojet e lëkurës më të thata. Kunder hiperpigmentimit, zbardh lekuren dhe zbeh njollat kafe te lekures fale nivelit te larte te vitamins C, fale vajit te trendafilit te eger/Rosehip dhe kumbulles Kakadu. Formuluar me Vitaminë E, Aloe Vera dhe Shegën për të ushqyer dhe rivendosur vitalitetin lëkurës. Përmban një përzierje të fuqishme të Vajit të Rosehipit të pasuruar me antioksidante te fuqishem si shega për të ndihmuar në lehtësimin e lëkurës së dehidratuar dhe parandalimin e shenjave të plakjes së parakohshme. I perzier me super frutin Australian kumbullen Kakadu i cili është natyrshëm shume i pasur me Vitaminë C I cili përmirëson strukturën e lëkurës, ndriçon tonin e lëkurës, redukton rrudhat e thella dhe acarimin e lëkurës, punon si një agjent natyral kundër plakjes duke forcuar lëkurën, e pasur me acide yndyrore omega 3 dhe 6 dhe vitaminë C, trajton shenjat e puçrrave, strijat, rrudhat dhe vijat e holla.

 

Category:

Share this product

MASKE E PASUR HIDRATUESE PER FYTYREN ME ROSEHIP OIL

Maska jonë kremoze hidratuese e pasur me Vaj Rosehip, Kumbull  Kakadu dhe Kumbull Quandong për të hidratuar dhe ushqyer edhe llojet e lëkurës më të thata. Kunder hiperpigmentimit, zbardh lekuren dhe zbeh njollat kafe te lekures fale nivelit te larte te vitamins C, fale vajit te trendafilit te eger/Rosehip dhe kumbulles Kakadu. Formuluar me Vitaminë E, Aloe Vera dhe Shegën për të ushqyer dhe rivendosur vitalitetin lëkurës. Përmban një përzierje të fuqishme të Vajit të Rosehipit të pasuruar me antioksidante te fuqishem si shega për të ndihmuar në lehtësimin e lëkurës së dehidratuar dhe parandalimin e shenjave të plakjes së parakohshme. I perzier me super frutin Australian kumbullen Kakadu i cili është natyrshëm shume i pasur me Vitaminë C I cili përmirëson strukturën e lëkurës, ndriçon tonin e lëkurës, redukton rrudhat e thella dhe acarimin e lëkurës, punon si një agjent natyral kundër plakjes duke forcuar lëkurën, e pasur me acide yndyrore omega 3 dhe 6 dhe vitaminë C, trajton shenjat e puçrrave, strijat, rrudhat dhe vijat e holla.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE E PASUR HIDRATUESE PER FYTYREN ME ROSEHIP OIL 100 ML”