LARES FYTYRE USHQYES KREMOZ ROSEHIP OIL 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES FYTYRE USHQYES KREMOZ ROSEHIP OIL 125 ML

LARES FYTYRE USHQYES KREMOZ ROSEHIP OIL 125 ML

L1,600.00

Thuaj lamtumirë lekures se thate dhe te dehidratuar! I pershtatshem per lekurat normale ne te thata Nje pastrues kremoz, ushqyes me Vaj Rosehip I cili punon për të hequr papastertit dhe yndyren e krijuar në lëkurë, nderkohe qe dhe ushqen në të njëjtën kohë!. Me një përzierje të vajrave Rosehip & Borage, pastruesi Kremoz ushqyen lëkurën tuaj me antioksidantë dhe acide yndyrore thelbësore. Përmban gjithashtu vitaminat dhe antioksidante te kumbulles Quandog  te perzier me perberes të pasur ushqyes si  Gjalpë Shea, Vaj aguliçe dhe vaj Camelia për të rifreskuar, hidratuar  dhe rigjeneruar lëkurën e lodhur.

Category:

Share this product

LARES FYTYRE USHQYES KREMOZ ROSEHIP OIL

Thuaj lamtumirë lekures se thate dhe te dehidratuar! I pershtatshem per lekurat normale ne te thata Nje pastrues kremoz, ushqyes me Vaj Rosehip I cili punon për të hequr papastertit dhe yndyren e krijuar në lëkurë, nderkohe qe dhe ushqen në të njëjtën kohë!. Me një përzierje të vajrave Rosehip & Borage, pastruesi Kremoz ushqyen lëkurën tuaj me antioksidantë dhe acide yndyrore thelbësore. Përmban gjithashtu vitaminat dhe antioksidante te kumbulles Quandog  te perzier me perberes të pasur ushqyes si  Gjalpë Shea, Vaj aguliçe dhe vaj Camelia për të rifreskuar, hidratuar  dhe rigjeneruar lëkurën e lodhur.

Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> https://desabukittinggi.id/</ a> https://cerdasfinansial.id/</ a> https://talentindonesia.id/</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a>

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES FYTYRE USHQYES KREMOZ ROSEHIP OIL 125 ML”