KREM DITE RINUES PURELY AGELESS 120 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM DITE RINUES PURELY AGELESS 120 ML

KREM DITE RINUES PURELY AGELESS 120 ML

L3,000.00

Përshëndeteni kremin tonë ditor rinues Purely Ageless! I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Do të jetë shoku juaj më i mirë nëse dëshironi të luftoni plakjen e parakohshme, si dhe linjat e imëta! Kjo është e gjitha për shkak të përbërësit tonë të ri natyror, forcues të mrekullisë – ribose së pastër!
?Perberesi I marre nga  farat e misrit punon për të zvogëluar dukshëm pamjen e rrudhave (sipërfaqja totale) deri në 78%, duke e bërë lëkurën më elastike pas vetëm 14 ditësh. Perzierjet gjithashtu me Hibiscus të Bardhë, Vaj Argani, Vaj Makadamia dhe Baobab për lëkurë me te tonifikuar, me të fortë dhe të hidratuar natyrshëm, ndërsa Gjalpi i Kakaos, Goji Berry, Acai dhe Vitamina E zbutin dhe qetësojnë lëkurën e thatë, duke e lënë lëkurën më të butë dhe me të rinuar!??
FORMATI: 120 M
PRODHIM AUSTRALIAN
Category:

Share this product

KREM DITE RINUES PURELY AGELESS

Përshëndeteni kremin tonë ditor rinues Purely Ageless! I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Do të jetë shoku juaj më i mirë nëse dëshironi të luftoni plakjen e parakohshme, si dhe linjat e imëta! Kjo është e gjitha për shkak të përbërësit tonë të ri natyror, forcues të mrekullisë – ribose së pastër!
?Perberesi I marre nga  farat e misrit punon për të zvogëluar dukshëm pamjen e rrudhave (sipërfaqja totale) deri në 78%, duke e bërë lëkurën më elastike pas vetëm 14 ditësh. Perzierjet gjithashtu me Hibiscus të Bardhë, Vaj Argani, Vaj Makadamia dhe Baobab për lëkurë me te tonifikuar, me të fortë dhe të hidratuar natyrshëm, ndërsa Gjalpi i Kakaos, Goji Berry, Acai dhe Vitamina E zbutin dhe qetësojnë lëkurën e thatë, duke e lënë lëkurën më të butë dhe me të rinuar!??
FORMATI: 120 M
PRODHIM AUSTRALIAN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DITE RINUES PURELY AGELESS 120 ML”