KREM NATE RESTAURUES PURELY AGELESS 120 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM NATE RESTAURUES PURELY AGELESS 120 ML

KREM NATE RESTAURUES PURELY AGELESS 120 ML

L3,000.00

Nje krem nate thellesisht hidratues dhe antiage. Antioksidant dhe riparues shume i mire i lekures se lodhur dhe dehidratuar. Do të jetë shoku juaj më i mirë nëse dëshironi të luftoni plakjen e parakohshme, si dhe linjat e imëta! Kjo është e gjitha për shkak të përbërësit tonë të ri natyror, forcues të mrekullisë – ribose së pastër!
?Pershpejton rigjenerimin e lekures
?Trajton rrudhat dhe linjat e imta
?Permireson teksturen e lekures
?Zbeh njollat kafe te lekures
?Jep shkelqim dhe elasticitet lekures
.
?Perberesi I marre nga  farat e misrit punon për të zvogëluar dukshëm pamjen e rrudhave (sipërfaqja totale) deri në 78%, duke e bërë lëkurën më elastike pas vetëm 14 ditësh. Perzierjet gjithashtu me Hibiscus të Bardhë, Vaj Argani, Vaj Makadamia dhe Baobab për lëkurë me te tonifikuar, me të fortë dhe të hidratuar natyrshëm, ndërsa Gjalpi i Kakaos, Goji Berry, Acai dhe Vitamina E si antioksidante te fuqishem zbutin dhe qetësojnë lëkurën  duke e lënë më të butë dhe me të rinuar!??
FORMATI: 120 M
PRODHIM AUSTRALIAN
Category:

Share this product

KREM NATE RESTAURUES PURELY AGELESS

Nje krem nate thellesisht hidratues dhe antiage. Antioksidant dhe riparues shume i mire i lekures se lodhur dhe dehidratuar. Do të jetë shoku juaj më i mirë nëse dëshironi të luftoni plakjen e parakohshme, si dhe linjat e imëta! Kjo është e gjitha për shkak të përbërësit tonë të ri natyror, forcues të mrekullisë – ribose së pastër!
?Pershpejton rigjenerimin e lekures
?Trajton rrudhat dhe linjat e imta
?Permireson teksturen e lekures
?Zbeh njollat kafe te lekures
?Jep shkelqim dhe elasticitet lekures
.
?Perberesi I marre nga  farat e misrit punon për të zvogëluar dukshëm pamjen e rrudhave (sipërfaqja totale) deri në 78%, duke e bërë lëkurën më elastike pas vetëm 14 ditësh. Perzierjet gjithashtu me Hibiscus të Bardhë, Vaj Argani, Vaj Makadamia dhe Baobab për lëkurë me te tonifikuar, me të fortë dhe të hidratuar natyrshëm, ndërsa Gjalpi i Kakaos, Goji Berry, Acai dhe Vitamina E si antioksidante te fuqishem zbutin dhe qetësojnë lëkurën  duke e lënë më të butë dhe me të rinuar!??
FORMATI: 120 M
PRODHIM AUSTRALIAN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM NATE RESTAURUES PURELY AGELESS 120 ML”