KREM MAT YNDYRE BALANCUES SUKIN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM MAT YNDYRE BALANCUES SUKIN 125 ML

KREM MAT YNDYRE BALANCUES SUKIN 125 ML

L2,200.00

Krem mat yndyre balancues 100% natytal eshte ideal per lekurat mikse dhe te yndyrshme fale perberesit kryesor me pluhur Orizi për të matifikuar lekuren dhe parandaluar yndyren gjatë gjithë ditës duke e lene lekuren te bute dhe te ushqyer!
?Shega dhe ftoi për të promovuar një lëkurë të shëndetshme dhe të ekuilibruar, ndërsa një përzierje e Aloe Vera dhe Kamomilit qetëson dhe zbut lekuren ndërsa siguron hidratim të thelle.
?Hidratuesi I pasur me  antioksidant nga caj Rooibos, Ekstrakte Moringa dhe Willowherb inkurajon rivitalizimin e lëkurës dhe freskon lëkurën e mikse dhe te yndyrshme duke e lënë të ndihet e hidratuar thellesisht dhe mat.
?Pluhuri i orizit ka veti thithëse të yndyres, gjë që e bën atë të përsosur për lëkurën e yndyrshme dhe me puçrra. Përmban veti anti-plakje, që vonon shenjat e plakjes dhe ju bën të dukeni më I ri. Përbërësit kryesorë të gjetur në pluhur orizi veprojnë si agjentë anti-inflamatorë dhe antioksidantë që funksionojnë për të parandaluar plakjen e lëkurës, zvogëlojnë dëmtimin e rrezeve UV, nxisin ndriçimin e lekures
?Shega është miku më i mirë i lëkurës tuaj sepse dihet se ka shumë përfitime kundër plakjes. Përmirëson strukturën e lëkurës duke përmirësuar prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Antioksidantë të tillë si vitamina C e gjetur në shegë veprojnë duke zvogëluar dëmtimin qelizor në trupin tuaj.
Antioksidantët ndihmojne në uljen e njollave kafe dhe rrudhave të moshës.
Antioksidantët në shegë ndihmojnë ne mbrojtjen natyrore kundër rrezeve ultraviolet (UV)
?Caji rooibos përmban shumë antioksidantë të cilët kanë veti anti-inflamatore  duke larguar skuqjet dhe rrathet e zinj. Rooibos ka një përmbajtje të lartë mineralesh dhe aftësia e tij për të përmirësuar qarkullimin do të ndihmojë në rinovimin e qelizave tuaja të lëkurës duke e lënë lëkurën të duket më e ndritshme dhe më e re.
FORMATI: 125 ML
100% PRODHIM AUSTRALIAN
PA SLS, SLES, PARABEN, HARAH DETERGEN, KIMIKATE
.
Category:

Share this product

KREM  MAT YNDYRE BALANCUES SUKIN

Krem mat yndyre balancues 100% natytal eshte ideal per lekurat mikse dhe te yndyrshme fale perberesit kryesor me pluhur Orizi për të matifikuar lekuren dhe parandaluar yndyren gjatë gjithë ditës duke e lene lekuren te bute dhe te ushqyer!
?Shega dhe ftoi për të promovuar një lëkurë të shëndetshme dhe të ekuilibruar, ndërsa një përzierje e Aloe Vera dhe Kamomilit qetëson dhe zbut lekuren ndërsa siguron hidratim të thelle.
?Hidratuesi I pasur me  antioksidant nga caj Rooibos, Ekstrakte Moringa dhe Willowherb inkurajon rivitalizimin e lëkurës dhe freskon lëkurën e mikse dhe te yndyrshme duke e lënë të ndihet e hidratuar thellesisht dhe mat.
?Pluhuri i orizit ka veti thithëse të yndyres, gjë që e bën atë të përsosur për lëkurën e yndyrshme dhe me puçrra. Përmban veti anti-plakje, që vonon shenjat e plakjes dhe ju bën të dukeni më I ri. Përbërësit kryesorë të gjetur në pluhur orizi veprojnë si agjentë anti-inflamatorë dhe antioksidantë që funksionojnë për të parandaluar plakjen e lëkurës, zvogëlojnë dëmtimin e rrezeve UV, nxisin ndriçimin e lekures
?Shega është miku më i mirë i lëkurës tuaj sepse dihet se ka shumë përfitime kundër plakjes. Përmirëson strukturën e lëkurës duke përmirësuar prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Antioksidantë të tillë si vitamina C e gjetur në shegë veprojnë duke zvogëluar dëmtimin qelizor në trupin tuaj.
Antioksidantët ndihmojne në uljen e njollave kafe dhe rrudhave të moshës.
Antioksidantët në shegë ndihmojnë ne mbrojtjen natyrore kundër rrezeve ultraviolet (UV)
?Caji rooibos përmban shumë antioksidantë të cilët kanë veti anti-inflamatore  duke larguar skuqjet dhe rrathet e zinj. Rooibos ka një përmbajtje të lartë mineralesh dhe aftësia e tij për të përmirësuar qarkullimin do të ndihmojë në rinovimin e qelizave tuaja të lëkurës duke e lënë lëkurën të duket më e ndritshme dhe më e re.
FORMATI: 125 ML
100% PRODHIM AUSTRALIAN
PA SLS, SLES, PARABEN, HARAH DETERGEN, KIMIKATE
.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM MAT YNDYRE BALANCUES SUKIN 125 ML”