TONIK PER FYTYREN PASTRUES -YNDYRE BALANCUES 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

TONIK PER FYTYREN PASTRUES -YNDYRE BALANCUES 125 ML

TONIK PER FYTYREN PASTRUES -YNDYRE BALANCUES 125 ML

L1,600.00

Ky tonik thellësisht qetësues është produkti i përsosur për pastrimin dhe balancimin e lekures. 🍃Matifikon lekuren duke e lene te hidratuar
🍃Tonifikon lekuren
🍃Balancon yndyren
🍃Hidraton lekuren
🍃Zbeh njollat
🍃Zvogelon pamjen e poreve
 🍃Një përzierje e Çajit të Bardhë dhe Ekstraktit të Ftoit ndihmojnë në tonifikimin e lëkurës me yndyre, shtrëngojnë poret duke rafinuar strukturën e lëkurës dhe ndihmojnë në kufizimin e shkëlqimit ne lekure.
🍃Ekstraktet e Shegës dhe Boronicës promovojnë një lekure të ekuilibruar, ndërsa ekstraktet e Aloe Vera, Kamomilit  dhe Kastravecit inkurajojnë lëkurë të zbutur dhe të qetësuar.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, mikse dhe te yndyrshmet
🍃Përbërësit kryesorë:
 Caj të bardhë, Ekstrakt Shege, Ekstrakt Boronice,  Kastravec, Caj Rooibos, Kamomil, Ekstrakt Aloe Vera, Ftua🌟
Compare
Category:

Share this product

TONIK PER FYTYREN PASTRUES -YNDYRE BALANCUES

Ky tonik thellësisht qetësues është produkti i përsosur për pastrimin dhe balancimin e lekures. 🍃Matifikon lekuren duke e lene te hidratuar
🍃Tonifikon lekuren
🍃Balancon yndyren
🍃Hidraton lekuren
🍃Zbeh njollat
🍃Zvogelon pamjen e poreve
 🍃Një përzierje e Çajit të Bardhë dhe Ekstraktit të Ftoit ndihmojnë në tonifikimin e lëkurës me yndyre, shtrëngojnë poret duke rafinuar strukturën e lëkurës dhe ndihmojnë në kufizimin e shkëlqimit ne lekure.
🍃Ekstraktet e Shegës dhe Boronicës promovojnë një lekure të ekuilibruar, ndërsa ekstraktet e Aloe Vera, Kamomilit  dhe Kastravecit inkurajojnë lëkurë të zbutur dhe të qetësuar.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, mikse dhe te yndyrshmet
🍃Përbërësit kryesorë:
 Caj të bardhë, Ekstrakt Shege, Ekstrakt Boronice,  Kastravec, Caj Rooibos, Kamomil, Ekstrakt Aloe Vera, Ftua🌟

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TONIK PER FYTYREN PASTRUES -YNDYRE BALANCUES 125 ML”