PASTRUES GEL PER LEKUREN YNDYRE BALANCUESE 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

PASTRUES GEL PER LEKUREN YNDYRE BALANCUESE 125 ML

PASTRUES GEL PER LEKUREN YNDYRE BALANCUESE 125 ML

L1,600.00

Pastruesi yne gel shfrytëzon vetitë e fuqishme thithëse të Bamboo Charcoal si aktivin kyç të saj.
🍃Qymyr druri ndihmon në balancimin e lekures përmes heqjes së yndyres se tepërt dhe toksinave. I mbushur  me Moringa,  Kokos, Rooibos  pastruesi une yndyre balancues ndihmon në mbajtjen e lëkurës të pastër, të ndritshme dhe me nje ndjenjë të freskët.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, mikse, te yndyrshme dhe pro akneike
🌱Përbërësit kryesorë:
Qymyr druri Bamboo, Kamomil, Rooibos, Boronice, Shege, Kastravec, Caj I bardhe
🌱Perdorimi:
🌱Aplikoni një sasi të vogël në duart e lagura dhe butesisht  masazhoni në lëkurë. Shpëlarje tërësisht me ujë. Përdoreni një herë ose dy herë në ditë.🌱

Out of stock

Compare
Category:

Share this product

PASTRUES GEL PER LEKUREN YNDYRE BALANCUESE

Pastruesi yne gel shfrytëzon vetitë e fuqishme thithëse të Bamboo Charcoal si aktivin kyç të saj.
🍃Qymyr druri ndihmon në balancimin e lekures përmes heqjes së yndyres se tepërt dhe toksinave. I mbushur  me Moringa,  Kokos, Rooibos  pastruesi une yndyre balancues ndihmon në mbajtjen e lëkurës të pastër, të ndritshme dhe me nje ndjenjë të freskët.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale, mikse, te yndyrshme dhe pro akneike
🌱Përbërësit kryesorë:
Qymyr druri Bamboo, Kamomil, Rooibos, Boronice, Shege, Kastravec, Caj I bardhe
🌱Perdorimi:
🌱Aplikoni një sasi të vogël në duart e lagura dhe butesisht  masazhoni në lëkurë. Shpëlarje tërësisht me ujë. Përdoreni një herë ose dy herë në ditë.🌱

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PASTRUES GEL PER LEKUREN YNDYRE BALANCUESE 125 ML”