SERUM RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN 30 ML

SERUM RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN 30 ML

L2,800.00

🌿SERUM  RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN
🌿Nje serum i pershtatshem oer lekurat normale dhe mikse ne te thata
🌿Dëshironi që lëkura juaj të shkëlqejë? Serumi rigjenerues i fytyrës eshte super hidratues, i mbushur me lëndë ushqyese, promovon nje  lekure me tonalitet te paster, te ndricuar, ka një teksture të lehtë për thithjen e shpejtë dhe perberes me  ekstrakte super jeshile detoksifikuese të Kales, Chlorelles, Spirulina dhe Majdanozit.
🌿Serumi ynë ushqyes promovon një lëkurë rrezatuese,  ndërsa Ekstraktet e pasura me antioksidantë Acai dhe Goji Berry luftojnë shenjat e plakjes! Vaji i Shtuar i Rrushit promovon lëkurë me pamje rinore, rrezatuese dhe i jep lëkurës tuaj hidratim të thelle përpara se të vendosni kremin tuaj hidratues.
🌿E pasur me lëndë ushqyese, vitamina, acide yndyrore dhe aminoacide. Spirulina ul inflamacionin, tonifikon lëkurën dhe inkurajon qarkullimin e qelizave për të promovuar një tonalitet dhe pamje rinore.
Meqenëse ky pigment i gjelbër ndihmon trupin tuaj në eliminimin e metaleve të rënda dhe toksinave, Spirulina mund të pastrojë lëkurën tuaj dhe të çojë në një lekure më të paster, me te ndritshme dhe pa njolla
🌿Chlorella është e ngarkuar me vitamina B, magnez dhe zink, të cilat ndihmojnë në qetësimin e inflamacionit të lëkurës dhe nxisin funksionimin e shëndetshëm
Chlorella, ushqen thellësisht dhe rigjeneron lëkurën, duke e lënë atë të ndritshme dhe super te shendetshme
🌿Antioksidantët e shumte te gjendura ne ekstraktet e Gojit dhe Acait ndihmojnë që lëkura jonë të ruajë lagështinë dhe të rigjenerojë me efikasitet qelizat për një fytyrë të butë dhe rinore. E mbushur me lloje  të ndryshme të vitaminave, mineraleve dhe ushqyesve të tjerë, Goji Berries dhe Acai  nxisin prodhimin e kolagjenit dhe barazojnë tonin e lëkurës.
Compare
Category:

Share this product

SERUM  RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN

🌿SERUM  RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN
🌿Nje serum i pershtatshem oer lekurat normale dhe mikse ne te thata
🌿Dëshironi që lëkura juaj të shkëlqejë? Serumi rigjenerues i fytyrës eshte super hidratues, i mbushur me lëndë ushqyese, promovon nje  lekure me tonalitet te paster, te ndricuar, ka një teksture të lehtë për thithjen e shpejtë dhe perberes me  ekstrakte super jeshile detoksifikuese të Kales, Chlorelles, Spirulina dhe Majdanozit.
🌿Serumi ynë ushqyes promovon një lëkurë rrezatuese,  ndërsa Ekstraktet e pasura me antioksidantë Acai dhe Goji Berry luftojnë shenjat e plakjes! Vaji i Shtuar i Rrushit promovon lëkurë me pamje rinore, rrezatuese dhe i jep lëkurës tuaj hidratim të thelle përpara se të vendosni kremin tuaj hidratues.
🌿E pasur me lëndë ushqyese, vitamina, acide yndyrore dhe aminoacide. Spirulina ul inflamacionin, tonifikon lëkurën dhe inkurajon qarkullimin e qelizave për të promovuar një tonalitet dhe pamje rinore.
Meqenëse ky pigment i gjelbër ndihmon trupin tuaj në eliminimin e metaleve të rënda dhe toksinave, Spirulina mund të pastrojë lëkurën tuaj dhe të çojë në një lekure më të paster, me te ndritshme dhe pa njolla
🌿Chlorella është e ngarkuar me vitamina B, magnez dhe zink, të cilat ndihmojnë në qetësimin e inflamacionit të lëkurës dhe nxisin funksionimin e shëndetshëm
Chlorella, ushqen thellësisht dhe rigjeneron lëkurën, duke e lënë atë të ndritshme dhe super te shendetshme
🌿Antioksidantët e shumte te gjendura ne ekstraktet e Gojit dhe Acait ndihmojnë që lëkura jonë të ruajë lagështinë dhe të rigjenerojë me efikasitet qelizat për një fytyrë të butë dhe rinore. E mbushur me lloje  të ndryshme të vitaminave, mineraleve dhe ushqyesve të tjerë, Goji Berries dhe Acai  nxisin prodhimin e kolagjenit dhe barazojnë tonin e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM RIKUPERUES NATYRAL SUPER GREEN 30 ML”