ANTIOXIDANT EYE SERUM 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

ANTIOXIDANT EYE SERUM 30 ML

ANTIOXIDANT EYE SERUM 30 ML

L2,500.00

A e dini qe rrudhat rreth syve jane disa nga shenjat e para te plakjes se lekures? Luftoni shenjat e plakjes se parakohshme me serumin tone pa arome, antioksidant per syte

Serum i syrit antioxidant ofron hidratim në zonën delikate  te syrit përmes një përzierje të ekstrakteve të bimëve duke përfshirë Aloe Vera qetësuese, kastravec dhe vaj rodhe. Vajrat e pasura ushqyese të vajit te trendafilit , Vit E, Vaj  Agulice dhe Vaj Shajore ndihmojnë në uljen e rrudhave te imta dhe ndihmojn në luftën kundër shenjave të plakjes duke përmirësuar cilësinë e lëkurës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:

Aloe Vera, Kastravec, Vaj burdock, Vaj trendafili,

Pas pastrimit te lekures , butësisht aplikoni serum rreth zonës së syve. Mund të përdoret një herë ose dy herë në ditë.

Category:

Share this product

ANTIOXIDANT EYE SERUM

A e dini qe rrudhat rreth syve jane disa nga shenjat e para te plakjes se lekures? Luftoni shenjat e plakjes se parakohshme me serumin tone pa arome, antioksidant per syte

Serum i syrit antioxidant ofron hidratim në zonën delikate  te syrit përmes një përzierje të ekstrakteve të bimëve duke përfshirë Aloe Vera qetësuese, kastravec dhe vaj rodhe. Vajrat e pasura ushqyese të vajit te trendafilit , Vit E, Vaj  Agulice dhe Vaj Shajore ndihmojnë në uljen e rrudhave te imta dhe ndihmojn në luftën kundër shenjave të plakjes duke përmirësuar cilësinë e lëkurës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përbërësit kryesorë:

Aloe Vera, Kastravec, Vaj burdock, Vaj trendafili,

Pas pastrimit te lekures , butësisht aplikoni serum rreth zonës së syve. Mund të përdoret një herë ose dy herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANTIOXIDANT EYE SERUM 30 ML”