KREM NATES HIDRATUES RISTRUKTURUES SUKIN 120 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM NATES HIDRATUES RISTRUKTURUES SUKIN 120 ML

KREM NATES HIDRATUES RISTRUKTURUES SUKIN 120 ML

L2,500.00

Kremi ynë i natës restaurues dhe hidratues është i ngjashëm me kremin hidratues të fytyrës, përveçse është i mbushur me vajra natyralë më të rëndë për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën gjatë kohës që flini! Kjo është përmes një përzierjeje super të vajrave dhe gjalpëve duke përfshirë Rosehip, Evening Primrose, Jojoba, Avokado & Shea Butter! Krem nates super hidratues dhe ristrukturues ushqen lëkurën gjatë gjumit përmes një përzierjeje të Vaj Trendafit, Vaj Agulice dhe Vaj Jojoba. Duke I  shtuar Vitamina E, Vaj Shajore dhe Vaj Avokado rimbushin pengesën e lagështisë së lëkurës duke përmirësuar strukturën dhe  duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e riperterire.

Përbërësit kryesorë:

Vaj Trendafili, Vaj Avokado,  Vaj Shajore, Gjalpe Shea, Vitamina E , Vitamine Fares Grurit

Perdorimi:

Pas pastrimit te lekures gjatë natës, butësisht masazhoni  fytyrën, qafën dhe dekoltene

Category:

Share this product

KREM NATES HIDRATUES RISTRUKTURUES SUKIN

Kremi ynë i natës restaurues dhe hidratues është i ngjashëm me kremin hidratues të fytyrës, përveçse është i mbushur me vajra natyralë më të rëndë për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën gjatë kohës që flini! Kjo është përmes një përzierjeje super të vajrave dhe gjalpëve duke përfshirë Rosehip, Evening Primrose, Jojoba, Avokado & Shea Butter! Krem nates super hidratues dhe ristrukturues ushqen lëkurën gjatë gjumit përmes një përzierjeje të Vaj Trendafit, Vaj Agulice dhe Vaj Jojoba. Duke I  shtuar Vitamina E, Vaj Shajore dhe Vaj Avokado rimbushin pengesën e lagështisë së lëkurës duke përmirësuar strukturën dhe  duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e riperterire.

Përbërësit kryesorë:

Vaj Trendafili, Vaj Avokado,  Vaj Shajore, Gjalpe Shea, Vitamina E , Vitamine Fares Grurit

Perdorimi:

Pas pastrimit te lekures gjatë natës, butësisht masazhoni  fytyrën, qafën dhe dekoltene

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM NATES HIDRATUES RISTRUKTURUES SUKIN 120 ML”