SCRUB DETOSIFIKUES SUPER GREEN SUKIN 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SCRUB DETOSIFIKUES SUPER GREEN SUKIN 125 ML

SCRUB DETOSIFIKUES SUPER GREEN SUKIN 125 ML

L1,800.00

🌿SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX
🍃Një skrub fantastik me nje përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina, Chlorella dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës.
🍃Skrubi super green eshte nje detoks fantastik i cili përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren  duke e lënë  të ndjehet e bute dhe e pastër.
🍃Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes  nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures
🍃Ekstraktet e ananasit  dhe rrenjes se licuirises ndihmojnë për të balancuar vajrat e tepërta dhe I japin ton pamjes  se lëkurës. Një shpërthimv i boronicë ofron një aromë gjallëruese për të rifreskuar shqisat.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës.
🍃Perberesit:
Perzierje super e gjelber, Jojoba, Bamboo, Kale, Spirulina, Chlorella, Majdanoz, Ananas dhe rrënjë Licorice
🍃Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në majë të gishtave. Në një lëvizje rrethore beni masazh në fytyrë dhe qafë.
🍃Shpëlarje mirë me ujë të ngrohtë. Përdoreni një herë ose dy herë në javë.🍃
Compare
Category:

Share this product

SCRUB DETOSIFIKUES SUPER GREEN SUKIN

🌿SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX
🍃Një skrub fantastik me nje përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina, Chlorella dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës.
🍃Skrubi super green eshte nje detoks fantastik i cili përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren  duke e lënë  të ndjehet e bute dhe e pastër.
🍃Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes  nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures
🍃Ekstraktet e ananasit  dhe rrenjes se licuirises ndihmojnë për të balancuar vajrat e tepërta dhe I japin ton pamjes  se lëkurës. Një shpërthimv i boronicë ofron një aromë gjallëruese për të rifreskuar shqisat.
🍃I përshtatshëm për llojet e lëkurës.
🍃Perberesit:
Perzierje super e gjelber, Jojoba, Bamboo, Kale, Spirulina, Chlorella, Majdanoz, Ananas dhe rrënjë Licorice
🍃Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në majë të gishtave. Në një lëvizje rrethore beni masazh në fytyrë dhe qafë.
🍃Shpëlarje mirë me ujë të ngrohtë. Përdoreni një herë ose dy herë në javë.🍃

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SCRUB DETOSIFIKUES SUPER GREEN SUKIN 125 ML”