FOUNDATION MIEL 30ML – CERTIFIED ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

FOUNDATION MIEL 30ML – CERTIFIED ORGANIC

FOUNDATION MIEL 30ML – CERTIFIED ORGANIC

L1,000.00L1,200.00

FOUNDATION MIEL

Për një çehre uniforme dhe të lehtë, kjo fondotinte organike e çertifikuar Avril është shoku juaj më i mirë! Ngjyra e saj e mjaltit eshte eshte perfekte per nje lekure plot ndricim

Aromë e freskët dhe përfundim i lehtë pluhur

Tonet rozë

Me vaj organik jojoba

Organike e çertifikuar

Produkt vegan

Prodhuar ne France

Category:

Share this product

Për një çehre uniforme dhe të lehtë, kjo fondotinte organike e çertifikuar Avril është shoku juaj më i mirë! Ngjyra e saj e mjaltit eshte eshte perfekte per nje lekure plot ndricim

Aromë e freskët dhe përfundim i lehtë pluhur

Tonet rozë

Me vaj organik jojoba

Organike e çertifikuar

Produkt vegan

Prodhuar ne France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FOUNDATION MIEL 30ML – CERTIFIED ORGANIC”