BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

L800.00

BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Pasuruar me vajra bimorë si jojoba dhe bajame e ëmbël, ngjyros buzët tuaja me një portokalli të bukur me thekse rozë për një efekt ultra natyral!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

Category:

Share this product

BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR

Pasuruar me vajra bimorë si jojoba dhe bajame e ëmbël, ngjyros buzët tuaja me një portokalli të bukur me thekse rozë për një efekt ultra natyral!

Cilësi kremoze
Me vajra organikë: vaj kastori, bajame e ëmbël, jojoba …
Organike e çertifikuar nga Ecocert
3.5 gram

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BUZEKUQ TERRACOTTA N ° 676 ORGANIKE E ÇERTIFIKUAR”