Telefononi (+355) 695544797

Cart

DETOX

Showing all 4 results

CAJ FITTEA BODY DETOX

0

CAJ FITTEA BODY DETOX përmban përbërës për të nxitur dhe mbështetur djegjen e yndyres dhe te nxise  metabolizmin tone. Për më tepër,

KREM USHQYES I PASUR SUPER GREEN

L2,000.00

?Kremi yne i lehte ushqyes eshte I pasuruar me ekstrakte të Kale, Spirulina, Majdanoz dhe Chlorella për të promovuar një lekure të ndritshme dhe të shëndetshme.
???Ekstraktet e Acai dhe Goji Berry janë të pasura me antioksidantë dhe lëndë ushqyese për të ndihmuar në minimizimin e shfaqjes së rrudhave te para. Vajrat hidratuese të Vajit trendafilit, Avokados dhe Jojobes hidratojne ne thellesi lëkurën.

MASKE PER FYTYREN DETOX SUPER GREEN

L2,000.00

Hyni ne boten e përfitimeve te superushqimit me gamen Super te Gjelbërt , që rrjedhin nga botaniket dhe antioksidantë që hidratojnë dhe lënë lëkurën të ndriçuar dhe shkelqyese. Perzierja jone Super e Gjelbërt e Kales, Spirulines, Majdanoz dhe Chlorella kombinohen me ushqyesit Acai, Goji dhe shumë te tjera për të lënë një lekure të pastër dhe të ndritshme.

SKRUB PER FYTYREN SUPER GREEN DETOX

L1,800.00

Skrubi ynë përmban një përzierje të pasur me lëndë ushqyese të Kale, Spirulina dhe Majdanoz për të ndriçuar lekuren dhe për të përmirësuar strukturën e lëkurës. ???Skrubi ynë detoks i fytyrës përmban Jojoba natyrale dhe Bamboo për të hequr qelizat e vdekura butësisht dhe për të ndricuar lekuren duke e lënë lëkurën të ndjehet e bute dhe e pastër. ???Një përzierje e kales, spirulines, chlorellas dhe majdanozit japin antioksidantë dhe vitamina detoksifikues në lëkurë, ndërsa ananasi ,licorice dhe lekura e limes nxisin një çehre të qartë rrezatuese te lekures