Telefononi (+355) 695544797

Cart

LAVANDE

Showing the single result

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

IDROLAT LAVANDES BIO

L1,000.00

Ky hidrolat qeteson, lemon lekuren, freskon dhe ftohe epidermen. Eshte I perdorur dhe per vetite qetesuese per sistemin nervor.