Telefononi (+355) 695544797

Cart

MISHELLAR

Showing the single result

UJE MISHELAR ME ALOE VERA-BIO EARTH

L1,500.00

Uje I Aloe Vera-s lan lekuren dhe largon tualetin, duke kombinuar ne kete menyre efikasitetin duke vepruar ne kete menyre me nje aksion delikat. E fresket dhe zbutese, I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.