Telefononi (+355) 695544797

Cart

OIL BALANCING

Showing the single result

Krem Vaj Balancues Mat SUKIN

L2,000.00

Kremi yne vaj balancues mat është i pasuruar me pluhur orizi, shegë dhe Ftua për të promovuar lëkurë të shëndetshme dhe të ekuilibruar. ??Një përzierje e Aloe Vera, Kamomil dhe bimes se shelgut ndihmojnë për të qetësuar dhe zbutur lekuren , duke siguruar nje hidratim te mire.