Telefononi (+355) 695544797

Cart

yndyrshme

Showing the single result

MASKE PER FYTYRE ANTI-NDOTJE VAJ BALANCUESE

L2,000.00

 Gama e balancimit të vajit tonë është formuluar posaçërisht për lekure mikse/ yndyrshme, duke synuar anti-ndotjen, kontrollin e vajit dhe lëkurën e demtuar. ??Një çelës aktiv brenda kesaj marke e cila përfshin Bamboo Charcoal, i cili ndihmon në heqjen e vajit të tepërt për shkak të pronave të fuqishme absorbuese të tij. ??Së bashku me qymyr druri është një përzierje e çajit Rooibos, shegë, shelg, boronicë, Ftua dhe vaj kokosit që ndihmojnë për të pastruar, hidratuar dhe balancuar fytyrat me komplekse te yndyrshme