Telefononi (+355) 695544797

Cart

aloe vera

Showing all 4 results

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

L2,700.00

Hidratim Intensiv ??Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar. Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.

LARES FYTYRE ME SHKUME ALOE VERA

L2,000.00

Detergjent Delikat ??
??Ne menyre delikate heq make up-in dhe papasterite duke e lene lekuren tuaj te paster, te shndritshme dhe elastike.

UJE MISHELAR ME ALOE VERA-BIO EARTH

L1,500.00

Uje I Aloe Vera-s lan lekuren dhe largon tualetin, duke kombinuar ne kete menyre efikasitetin duke vepruar ne kete menyre me nje aksion delikat. E fresket dhe zbutese, I jep lekures nje ndjesi freskie zbutjeje dhe pastertie. Nuk kerkon shpelarje.

Xhel I Aloe Vera-s 99%-BIO EARTH

L1,600.00

I perbere nga 99% xhel I paster puro I Aloe Vera-s biologjik eshte nje formule e thjeshte puro per te mbajtur te pandryshueshme vetite e kesaj bime te fresket