ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96% 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96% 250 ML

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96% 250 ML

L1,800.00L2,000.00

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

Hidratim Intensiv.

Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar.

Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.

Share this product

ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96%

Hidratim Intensiv. Xhel me aksion intensiv I realizuar me xhel aloe vera biologjik I pasur me ekstrakte vegjetale, alga dhe uje detar. Hidraton ne thellesi, rregullon rigjenerimin e lekures dhe favorizon rregullimin fiziologjik te lekures.

Permban: Ekstrakt te Aloe Vera-s bio 96%, kripera minerale, ekstrakt te hardhis, te trendafilit bio, klorella, ekstrakt I ekinakea-s bio, ekstrakt I fucusit, ekstrakt iperik bio.

I keshillueshem per: Hidratimin intensive dhe trajtimin rigjenerues te aloe vera-s per cdo lloj lekure.

Certifikimi Eco-Bio ICEA. Perdorimi: Aplikojeni produktin me nje masazh te lehte dhe perseriteni disa here deri ne nje perthithje totale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALOE VERA XHEL RIGJENERUES 96% 250 ML”